Wpis z mikrobloga

@Aokx: Spoko, ty myślisz, że ja kiedyś tez nie byłem kucem i nie wydawało mi się, że ja z tego nie wyrosnę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To naturalne, o ile nie przestaniesz się w życiu edukować. Niektórzy niestety przestają. No bo weź tak się raz spróbuj obiektywnie, logicznie zastanowić - jaka jest szansa na to, że to cały świat jest głupi i wszyscy profesorowie nie mają racji,
jest szansa na to, że to cały świat jest głupi i wszyscy profesorowie nie mają racji, tylko te niewykształcone kuce z podstawówki rozgryzły świat?


@wstanczyk: Profesorowie to też ludzie, intelektualiści generalnie są za lewactwem bo dzięki mają więcej posad. W wolnym rynku nie potrzeba urzędników, nie potrzeba tworzyć kolejnych posad dla organizacji walczących z problemami z tyłka.

A teraz ty spróbuj się zastanowić, czy żyjemy w normalnych czasach? Powinniśmy podbijać kosmos,
intelektualiści generalnie są za lewactwem bo dzięki mają więcej posad


@Aokx: xd Tak, z pewnością. I jak to niby miałoby działac?

W wolnym rynku nie potrzeba urzędników


@Aokx: xddd

czy żyjemy w normalnych czasach? Powinniśmy podbijać kosmos


@Aokx: Uważaj, aż się dowiesz, jaki ustrój miał kraj, który pierwszy w ten kosmos poleciał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale serio - jesteś tak basicowy w tym wszystkim.
Uważaj, aż się dowiesz, jaki ustrój miał kraj, który pierwszy w ten kosmos poleciał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wstanczyk: Dowiedz się jak skończył, rozpadł się bo ludzie wyrośli z komunizmu a dokładnie zmęczeni byli cierpieniem w nim. A książkę ekonomii to przeczytaj jakąś która nie nawołuje do tworzenia posad dla ekonomistów. Niech zgadnę, pewnie na studiach ci tak ładnie łeb wyprali?
Prześladowanie wykopków przez wyimaginowanego wroga nie ustępuje.


@Olcziq: Nie no faktycznie, nie to co lewactwo ktore przy kazdej okazji jeczy, ze nie ma/za malo czarnych/lbgt jak chociazby przy wendsday. Ale u normalnych ludzi to "wyimaginowany wrog" :D jasne.
Dostajecie odgorne wytyczne zeby #!$%@? w ten sposob, czy wystarczy miec gwozdz w mozgu (o ile o mozgu u lewactwa mozna mowic) i to tak z automatu idzie?
Dowiedz się jak skończył, rozpadł się bo ludzie wyrośli z komunizmu


@Aokx: xd

Najpierw to ty się czegoś o historii tego kraju, socjalizmie i przyczynach upadku dowiedz, zanim innych będziesz pouczał, bo powielasz mity.

A książkę ekonomii to przeczytaj jakąś która nie nawołuje do tworzenia posad dla ekonomistów


@Aokx: Typie, czym ty żeś sobie łeb napchał, brzmisz jak fanatyk zupełny xd

Niech zgadnę, pewnie na studiach ci tak ładnie łeb
Nie wyrasta tylko się k*rwi bo odkrywają że opłaca się gadać lewicowe głupoty.


@Aokx: no akurat nie opłaca. Ja wiem, że w waszej oblężonej twierdzy ciężko się wczuć w sytuację drugiej osoby, ale taka osoba transpłciowa w Polsce często zmaga się z nieakceptacją ze strony rodziny i kolegów ze szkoły, brakiem wsparcia, problemem bezdomności, bo niektórzy "rodzice" są na tyle podli, że przestają kochać swoje dziecko, wykluczeniem na rynku pracy i
@gnt_1: wymień 1 takie medium, ale nieprzytoczone jako propagandówka pis/konfederacji, tylko takie na które sam się natknąłeś. partie polityczne z czegoś marginalnego (jak przemoc ukraińców wobec polaków) potrafią zrobić coś rzekomo powszechnego żeby zdobyć poparcie