Wpis z mikrobloga

@NoMercYYY o nieeee, oczywiście musi być silna, niezależna kobieta z pistoletem, co jest komedia sama w sobie plus nasrane murzynami jakby na Florydzie nikt inny nie mieszkał. Pewnie kupię, pewnie przejdę, ale tak samo jak piątkę z czystego sentymentu. Szkoda:/
  • Odpowiedz
@NoMercYYY: Słaba grafika.. po tylu latach przerwy spodziewałem się przeskoku w stylu GTA III, GTA IV a to wygląda jak wygładzona i cukierkowata piątka. Poza tym fabularnie zalatuje jakimś woke gównem.

Dla tej gry chciałem sobie konsolę kupić... na razie nie jestem przekonany
  • Odpowiedz
  • 127
Wykop klasycznie nie zawiódł. Nieważne co by było to się będą piwniczaki #!$%@?ć XD Obejrzyjcie pierwszy trailer GTA V i zobaczcie ile z niego można było wywnioskować
  • Odpowiedz
Według statystyk z 2020 roku w Miami 14% białych, 11.9% czarnych, i aż 70.2% latynosów. Tak #!$%@?, czarni i biali to mniejszość względem latynosów. A na trailerze większość to murzyni jakby to było centrum Baltimore.


Także jak można się było spodziewać, sztuczna "poprawność polityczna" w imię kasy z ESG, bo w USA czarni to takie święte krowy.


@supra107: Wykopki kiedy zobaczą murzyna na ekranie:
LamajHarma - >Według statystyk z 2020 roku w Miami 14% białych, 11.9% czarnych, i aż ...

źródło: 3213213123

Pobierz
  • Odpowiedz
@Rozkoszniaczek: Przecież tak jest z każdą grą R*. Red Dead Redemption było pod tym względem wręcz karykaturalne. John Marston był jedyną normalną myślącą osobą, a tak to spotkał koniojebcę który ożenił się z klaczą, gościa który rucha zwłoki, typa co oszukuje ludzi na forsę, alkusa Irlandczyka który też jest koniojebcą, rudego doktora Mengele który wstrzykuje sobie koks i wiele innych barwnych postaci.

@LamajHarma: Idź na Twittera/X ze zrzutem ekranu i
  • Odpowiedz