Wpis z mikrobloga

@Orbiter01: Poprzeglądaj oferty na olx. Poza tym w tym zawodzie liczy się co umiesz. Jak będziesz robił równe wzorki TIGiem to możesz coś tam zarobić. Jak średnie gluty ci wychodzą - no to minimalna to aż nadto
  • Odpowiedz
@Orbiter01 nie wiem, nie spawam. Taki dobry Fiter na statku, ale taki metaloplastyk+slusarz+ no taki co sam sobie stworzy narzedzie do roboty i jak trzeba to dajcie mu blache a on samolot pospawa to jakos 3k e. Ale taki spawacz nurek glebinowy to i 200 k zl miesiecznie :p
  • Odpowiedz
@Orbiter01: znowu nie wiem, slyszalem tez historie jak to janusz zaczal zatrudniac na stocznie ukraincow po 6k kiedy polakom musial placic 10-12 (oczywiscie za jakies 200h), i kiedy ukraincow bylo wiekszosc to zastrajkowali i krzykneli sobie wiecej od polakow a ze terminy gonily to janusz musial sie zgodzic bo polacy juz dawno spawali w szwecji i finlandii:P
  • Odpowiedz
@Orbiter01: Możesz iść na umowę B2B - nie wiem, czy by cię się kalkulowało. Jak możesz wyszarpać jakieś zasiłki z PFRONu czy chociażby te 40 000 na założenie firmy to by się opłacało.
  • Odpowiedz