Wpis z mikrobloga

@GandaIf: trzy osoby u mnie (praca/znajomi) mają kowida, więc powiedziałem reszcie "chlajmy browar w barach nim je nam znowu pozamykają" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GandaIf: Antybiotyki na wirusa, proponuję jeszcze chemioterapię żeby jeszcze bardziej #!$%@?ć sobie organizm xD

Takie konowały potem walą z antybiotyków w dłuższy katar, a potem szczekają, że "olobogo zabije nos superbakteria", do której sami się przyczynili.
  • Odpowiedz
@Sasza_1 jak wysoka gorączka utrzymuje się przez długi okres, to pojawiają się zakażenia bakteryjne, dlatego lekarze piszą antybiotyki, tak mi powiedział lekarz, jak dał mnie go w kowidzie
  • Odpowiedz
@dzyndzla ok, ja to rozumiem. Nie neguję tego i potrafię to zrozumieć. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, nigdy się nie szczepiłam, mieszkam w wielkim mieście gdzie po wybuchu pandemii widziałam samych Azjatów. Jeżdżę na rowerze nawet zimą przy -10. Nigdy nie złapałam tego wirusa i od czterech lat nawet nie miałam kaszlu, gorączki, może jakiś katar. Miałam robione testy na lotnisku... I nic. Serio mnie to zastanawia. Czasami mam wrażenie że
  • Odpowiedz
@Sasza_1 spoko, pozazdrościć; ja też się dużo ruszam, rower, góry, basen, siłownia; również nie choruję; przed kowidem może z 10 lat wstecz byłem u lekarza z jakąś infekcją, a mnie to gówno 2 razy dopadło, w tym raz przeczołgało mocno; po jednych to spływa, jak po kaczce, drudzy cierpią, ze śmiercią włącznie...
  • Odpowiedz
@Sasza_1:

Ty to wiesz, ja to wiem, wiekszość ludzi to wie i widzi, a le wyjdzie taki @LudzieToDebile i napisze, że jak miałaś katar to:

@LudzieToDebile: I nadal nie wiesz czy miałeś covida, bo nie sprawdzasz. Znaczy się, to że miałeś jest praktycznie pewne. Pytanie ile razy i czy lepiej jest się zaszczepić i przechodzić covida lżej i rzadziej czy nie szczepić i
  • Odpowiedz
pojawiają się zakażenia bakteryjne, dlatego lekarze piszą antybiotyki


@dzyndzla: Tak, ale ten antybiotyk nie ma za zadanie zwalczyć wirusa tylko działa raczej osłonowo. Niestety, to zbyt skomplikowany ciąg myślowy dla ameby ze screena.
  • Odpowiedz
@dzyndzla: Słowo klucz: "Jak wysoka gorączka się utrzymuje". Teraz należałoby wyjaśnić co to znaczy. Wszyscy wiemy że najpierw nas łamie, coś łapie, źle się czujemy i zaleznie od podatność organizmu to pojawia się gorączka. Gorączka jest oznaką że organizm sobie nie radzi zwykłymi metodami więc będzie wykańczać i fekcje temperaturą + skutkiem czyli potliwością. Jeśli gorączka podchodzi pod 40 to W tym czasie należy brać ogromne ilości wit C, środki
  • Odpowiedz