Wpis z mikrobloga

@WielkiNos pamiętasz ostatnią akcję z siłownią forfit i tańszym karnetem dla kobiet? (okazało się w ogóle potem że w ramach rekompensaty za brak prysznica w damskiej szatni i już ceny się zmieniły)
Niektóre wykopki znalazły studio odchudzające W INNYM MIEŚCIE bo im się kilka słów w nazwach zgadzało. Inne miasto, inny profil biznesowy, inna nazwa. A ten omnibusy wystawiły negatywne komentarze.
Zadzwoniłem do pani Joanny, właścicielka, najpierw mnie wzięła za kolejnego spermiarza,
  • Odpowiedz
  • 0
@Biskupator no dobra jeszcze jak ktoś da 5 gwiazdek to kij, że wiocha komentarz napisał. Ale jak niektórzy dają 1? A z tego co czytam to kobieta poświęca klientom mega dużo czasu i czują się tam dzięki niej super. Przecież ona pomaga ludziom. Niesprawiedliwe.
  • Odpowiedz
@WielkiNos No niesprawiedliwe. Kretyni. Ale hyhy, cycki, tzipa, kusi tzipą klientów to jej dajmy kilka negatywnych, żeby nie miała za dobrze. W ramach walki z feminizmem czy coś. I coś tam jeszcze o cyckach i Grażynie. Żenujące mnie też ale co zrobić. Chyba do niej tez trzeba się odezwać j dać jej kontekst, może jeszcze nie wie o postach tutaj.

Sam sposób marketingu całkiem zabawny, i niecodzienny, bo kto by się w
  • Odpowiedz
  • 0
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota ale co nas to obchodzi jak baba robi dobrze swoją robotę? Czytałeś komentarze ludzi przed inwazją wykopków?

Dla mnie w pierwszym momencie te zdjęcia to była trochę wieś, ale jak potem przeczytałam jaka jest życzliwa dla ludzi to pomyślałam, że ona po prostu taka jest, taki ma styl.
  • Odpowiedz