Wpis z mikrobloga

#tmobile #internet
Korzysta ktoś może z "T-Mobile 5G Box ODU", albo może ogarnie co może być nie tak?
Mam ten internet już od jakiegoś roku (bo w sumie na tym moim zadupiu nic innego nie będzie działać lepiej) i o ile przez pierwsze 8 miesięcy działało wszystko bez zarzutu, o tyle od ostatnich dwóch miesięcy mam problem z rozłączaniem się internetu. Po prostu, sam z siebie się rozłącza, z różnymi częstotliwościami: czasami raz na dzień, czasami 4 razy na dzień, a czasami potrafi nawet się rozłączyć 2-3 razy w ciągu 15 minut. Zazwyczaj trwa to nie dłużej niż minutę, ale strasznie irytuje.

Pisałem do T-Mobile i odpowiedzieli mi, że to prawdopodobnie przez to, że w okolicy są jakieś zakłócenia od innego nadajnika, ale czy to w ogóle jest możliwe? Macie jakieś pomysły jak można coś z tym zrobić? To raczej nie wina sprzętu, bo jakby był wadliwy, to by w ogóle nie działało (?)
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
@qwerss: No ale aż do takiego stopnia, że mnie rozłącza z internetem? Pytam z ciekawości, bo już kilka usług mobilnych z kilku różnych sieci testowałem i nigdy wcześniej mi się takie coś nie zdarzało...

I jeśli tak, to jestem w stanie coś na to zaradzić?
  • Odpowiedz