Wpis z mikrobloga

#pokapake
A wy co? Dalej w powijakach? A ja tu dzisiaj odebrałem spersonalizowany kalendarz adwentowy od @choochoomotherfucker, czyli jednej z najfajniejszych, najbardziej kreatywnych i interesujących osóbek na tym portalu!

Chociaż biorę już udział w tegorocznej edycji #wykopaka i jeszcze trochę mi zostało do zweryfikowania się... >︿<, to mam taki zwyczaj z @choochoomotherfucker, że przesyłamy sobie gifty między sobą. Zresztą kiedyś ją wylosowałem w oficjalnej zabawie i przygotowywałem jej paczkę. (●'◡'●) i jest to do tej pory jedno z najmilszych dla wspomnień związanych z tym portalem, bo dawno tak dobrze się nie bawiłem jak wtedy. I tak już zostało, utrzymujemy bliski kontakt po dziś dzień.

Jeszcze nie wiem co mi tutaj przygotowała, ale wiem, że ona nigdy nie zawodzi. Sami zobaczcie, 24 spersonalizowane koperty, pięknie przygotowane ze słynnymi ryjami! Nie wiem jak wytrzymam i powstrzymam się przed otwarciem wszystkiego jednego dnia XD

Poletzam tę mirabelkę, cenię ją za naprawdę wiele rzeczy, empatię, inteligencję i poczucie humoru i, że jedzie równo z mizoginami spod tagu #przegryw.

Dziękuję Ci serdecznie i do zobaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aha, zapomniałbym....

skomplikowanysystemluster - #pokapake
A wy co? Dalej w powijakach? A ja tu dzisiaj od...

źródło: 406018116_913275046890937_5560583897474597868_n@1x_1-1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz