Wpis z mikrobloga

@meltdown mocne słowa jak na kolesia, który nie dostał się do sejmu bo przegrał z kobietą, która nawet nie prowadziła kampanii. No i powiela pisowskiego fejk niusa.
A należy do partii, która nawet projektu ustawy nie potrafi napisać
  • Odpowiedz
@CamusVevo: zadziwia mnie jak wiele plucia na mordę jesteście w stanie już znieść i ile zniesiecie tylko po to by nie przyznać się że zostaliście ogłupieni przez media i wybraliście partie która będzie nas wszystkich ruchać znacznie bardziej niż pis
  • Odpowiedz
@CamusVevo: ehh kiedy wy się w końcu nauczycie? Z fajnoukrainiaków teraz zrobiliście się fajnohołowniaki? Wstyd mi za was, emocjonalnie bronicie rzeczy tylko dla tego, że kogoś lubicie xd. Naplują wam w mordę to podziękujecie. Serio nie macie za krzty godności.
  • Odpowiedz
@Major_Gross: musisz nowy przekaz wziąć, Trzaskowski jednak nie oddaje tego kościołowi :)
@Leszcz_Bagienny o czym ty człowieku #!$%@?? Nie wspomniałem słowem ani o Ukraińcach ani o Hołowni a ty mi wyskakujesz z jakimiś fajnoukrainiakami i fajnoholowniakami XD to już chyba urojenia
@Mrbimbek na czym polega to plucie? Na tym że nie przeczytałeś nawet ustawy o która się oburzasz i opierasz się na tym co ci pisowcy propagandziści nakłaniali?XD
  • Odpowiedz
o czym ty człowieku #!$%@?? Nie wspomniałem słowem ani o Ukraińcach ani o Hołowni a ty mi wyskakujesz z jakimiś fajnoukrainiakami i fajnoholowniakami XD to już chyba urojenia


@CamusVevo: tak tak, podczas pandemii szczepiliście się na umór, podczas wojny dawaliście dupy wiadomej stronie, a teraz murem za Hołownią, który jest dziurawy jak ser szwajcarski. Mądrzejsze o tym nie wspomnieć, bo teraz jest fajny xd.
  • Odpowiedz