Wpis z mikrobloga

Już mi psycha siada, przyjechałem do domu rodzinnego odpocząć a czuje się jeszcze gorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°) W tym momencie tylko praca w której mogę się wyłączyć, przestać myśleć pomaga mi by nie przejmować się tym całym gównem dookoła mnie. Naprawdę brakuje mi już sił by ogarniać ten cały syf, który mnie otacza. Czasem mam ochotę siąść i pracować cały czas aż nie padnę ze zmęczenia tylko często tak nie mogę bo cos musi za kłócić mi rytm pracy i wtedy zaczyna się wszystko #!$%@?. Muszę ogarnąć w końcu psychiatrę by mi przepisał jakieś leki bo na dłuższą metę tak się nie da. Jeszcze w wieku 20 kilku lat zaczynam siwiec od tego stresu xD Nie zdziwię się jak pewnego dnia mi serducho siadzie. #depresja #gownowpis #przegryw #feels
Pobierz Chlebek_Pyszny - Już mi psycha siada, przyjechałem do domu rodzinnego odpocząć a czuj...
źródło:
  • 3
@Jelcz1906: Ogólny stres i poczucie takiego obowiązku, że są osoby, które mnie potrzebują i że muszę ogarnąć dupe by pomóc tym, którzy sami sobie nie poradzą itd. Plus ogólnie sytuacja mieszkaniowa mnie tak #!$%@?, wynajem takiego gówna, coraz większe podatki i ogólnie rosnące koszty życia
@Chlebek_Pyszny: ee to nie tak źle, ja mam wyłysiały łeb, niski wzrost i zerowe zainteresowanie ze strony kobiet. Mam 30 lat a czuje jakby najpiękniejsze chwile mi uciekały sprzed nosa i najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie mam jak poprawić swojego wyglądu bo nie mam hajsu na przeszczep włosów, nóg sobie nie wydłużę i ziemniaczanej mordy nie zmienie