Wpis z mikrobloga

Chyba pojawia się coraz więcej znaków że czas kupić nową klawiaturę. Przełącznik lewego Controla, najczęściej molestowanego przycisku, zaczyna szwankować.

Najpierw połamał się oryginalny klawisz, bo Corsair, potem połamał się pierwszy zamiennik, bo Corsair, a teraz na drugim zaczyna siadać sam przełącznik, bo nie wiem, Cherry i nadmierne użytkowanie tego jednego przycisku.

I tak, sprawdzałem Switch Hitterem. Problem z kontaktem. Po zdjęciu klawisza, dociśnięciu przełącznika i dmuchnięciu zadziałał efekt podobny do tego w skaczącym scrollu w myszce. Styki muszą już wołać o litość.

#komputery #pcmasterrace #klawiaturamechaniczna
  • 15
  • 0
@Megasuper: A ja tam lubię mechaniczne, fajnie się na nich pisze, i na membranę bym nie wrócił. Wciskam klawisz i czuć ostrą reakcję bo masz metalową sprężynkę i metalowe styki, a nie gumkę.

A prawda jest taka że ta klawiatura była moją pierwszą, mam ją od 6 lat i obecnie już wiem że kupiłbym coś innego. Coś co ma klawisze z porządnego plastiku a nie gównolitu w którym losowo pękają mocowania,
@Megasuper: Mam w taką w pracy, do pisania spoko ale do grania się nie nadaje. Do tego Logitech wciska u nas układ iso. Jak komuś przeszkadza to trzeba ściągać klawiaturę z USA
@L3gion Ta beznadziejna klawiatura bez lewego alt do wpisywania polskich znaków?
  • 1
@rybak17: NuPhy z tego co widzę nie ma ani jednej klawiatury z najzywklejszym układem ANSI więc każda będzie beznadziejna. Nie ma to jak ucinać przyciski i #!$%@?ć pamięć mięśniową w imię paru centymetrów oszczędzonej przestrzeni na biurku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)