Wpis z mikrobloga

@151346136 mam dwa dni niewykorzystanego urlopu, był bilet za 50£ to pt-pn w pl. Święta w UK. Sylwek w Polsce.
Co do powrotu do PL to myślałem w przyszłym roku, ale najpierw ogarnąć plan co robić żeby nie wskoczyć w tryb pracoholika 7dni w tygodniu w pracy żeby jakoś żyć. Tak jak to było przed wyjazdem do UK przez 8 lat.
Bez planu powrót tutaj to dalej strzał w kolano. Tym bardziej,
@wersalski_kasztaniQ mieszkanie płaci te kilka groszy co miesiąc. W sumie byłoby na kolejne, ale beton tutaj to wiele nie płaci. Jakiś biznes byłby najlpeszy. Może jakiś handel między UK a PL.
Ty teraz gdzie siedzisz? U którego niemieckojęzycznego?
@gonzo91: Tam gdzie kolega od czerwonego bmw aka pltr 20x. Mimo wszystko tak jak ty nie chce mi sie tu siedzic mimo ze pieniadz dobry i praca fajna. Najchetniej bym wrocil do Polski ale jak wroce do Polski to wiem ze bym znowu chcial tu wrocic. Blad bylo wyjezdzac za granice i liznac troche lepszego zycia bo w Polsce tez bym sie doczłapał do fajnej posadki a teraz zaczynac od zera
@wersalski_kasztaniQ: idzie się na studia, potem do urzędu/paraurzędu robiącego coś na rzecz EU (MF, MFud., NBP, GUS, ZUS nawet #!$%@? byle centrala a nie BT Waginowice Zadupne-Poprzeczne), #!$%@? się te trzy lata i jako młody-zdolny-elastyczny #!$%@? się do EBC/Eurostatu/jakiegoś inneo przyrostu KE i ma się i ciągłośc, i emigrację, i do czego wrócić w PL.