Wpis z mikrobloga

Czekałem dzisiaj na przystanku i upatrzyłem sobie laskę 3/10 z łupieżem i dużą dupą. Myślę, że łatwy podryw i nawet parę tekstów na zagajenie sobie poszukałem na wykopie. Podchodzę i mówię, że ma fajne buty i moja koleżanka ma podobne. W myślach rozpiera mnie duma, gadka niczym mistrz podrywu - @bezrobotnyksiadz. Coś tam sobie pogadaliśmy i akurat podjechał mój autobus. Ona również do niego wsiadła. Ale w pewnym momencie powiedziała, żebym #!$%@?ł (nie dosłownie, ale tak to zabrzmiało). Zwyzywałem sukę i powiedziałem że ma grupą dupę i krzywe nogi. Widziałem, że ludzie w autobusie byli ze mnie dumni, a ta z łupieżem mało co się nie rozpłakała xD

#coolstory #truestory
  • 10
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: http://www.wykop.pl/wpis/7384100/mirki-co-sie-#!$%@?-rozmawialam-przed-chwila-z-k/

Mirki, co się #!$%@?ło... rozmawiałam przed chwilą z koleżanką i opowiedziała mi swoją dzisiejszą historię.

wraca z zajęć, czeka sobie na przystanku na autobus i zauważa, że gapi się na nią jakiś koleś (nic dziwnego, koleżanka wg mnie całkiem urodziwa), z wyglądu typowy #przegryw. gapi się, gapi, nagle zebrał się na odwagę i zagaduje: "długo szukałaś tych butów? bo moja koleżanka ma podobne" xd gadka głupia, ale podobno lepsza taka niż żadna. coś tam przez moment pogadali, ale autobus koleżanki nadjechał i dziwnym trafem wsiedli do niego razem. ziomeczek zrobił się podejrzanie nachalny, nie odstępował jej na krok, nadal się przyglądał, zagadywał itd., po czym wyszło na jaw, że uknuł sobie misterny plan zaproszenia jej na randkę xd no ale, cóż, niestety nie był w jej typie, więc spotkał się z kulturalną odmową. i tu zaczynają się największe jaja. najwyraźniej urażona duma mistrza podrywu dała mu się we znaki, bo wypalił do koleżanki: "wiesz, że masz łupież we włosach? a tak w ogóle to jesteś jakaś ruda, masz krzywe nogi i dużą dupę!". WTF?! oczywiście dziewczynę zatkało mocno, ale całe szczęście zaraz coś tam
  • Odpowiedz