Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, jak byłem na stażu to odszedł mid, spoko gość swoją drogą, w konsekwencji przejąłem jego obowiązki. Zatrudnili mnie i mam #!$%@? ostry. Goście z centrali #!$%@? mają, że ja zwykły juniorek i nie panimaju. Do tego kiero ostatnio podzielil sie pomyslem mierzenia czasu pracy nad taskami. W sensie jak cos robimy to klikamy guzik i leci czas, jak w szachach. I to wszystko za 5,8k na reke. Moja sytuacja to norma, czy jednak lekkie upodlenie?
#pracait
  • 13
  • Odpowiedz
@taboreton: w normalnej robocie dostajesz deadline, ewentualnie masz jakieś SLA i masz się wyrobić, a czasem jak trzeba to i deadline da się przesunąć jeżeli tego wymaga sytuacja. Nikt nie każe ci odpalać stopera jak w szachach, a oceniana jest ewentualnie jakość pracy lub po prostu jakiekolwiek skuteczne rozwiązanie problemu (w zależności od wagi zadania).

Kiero chyba uczęszczał na jakieś budżetowe szkolenia płatne przez pracodawcę z dzierżenia bata i poganiania roboli,
  • Odpowiedz
  • 0
@eldoopa: znajomy na równiarce ma 50zl/h na rękę i jeśli mu się chce to przywali 300 godzin w miesiącu. 21 lat chłop. A ja po pracy się dokształcam za darmoche heh
  • Odpowiedz
w normalnej robocie dostajesz deadline, ewentualnie masz jakieś SLA i masz się wyrobić, a czasem jak trzeba to i deadline da się przesunąć jeżeli tego wymaga sytuacja. Nikt nie każe ci odpalać stopera jak w szachach, a oceniana jest ewentualnie jakość pracy lub po prostu jakiekolwiek skuteczne rozwiązanie problemu (w zależności od wagi zadania).


@Kamokamo: przecież w scrumie jak sama nazwa mówi masz SPRINT czyli przez dwa tygodnie #!$%@? z taskami
  • Odpowiedz
jak cos robimy to klikamy guzik i leci czas, jak w szachach


@taboreton: No i? Włączasz zegarek o 9:00, wyłączasz o 17:00, i tak codziennie, aż nie skończysz. Gdzie problem? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@taboreton:

znajomy na równiarce ma 50zl/h na rękę i jeśli mu się chce to przywali 300 godzin w miesiącu. 21 lat chłop. A ja po pracy się dokształcam za darmoche heh


no widzisz, on do konca zycia bedzie #!$%@? za 50pln/h, a ty za rok bedziesz zarabial 2x tyle co masz siedzac w domu w gaciach i pracujac 2h dziennie.. trzeba przetrzymac okres juniorowania i eldorado jest potem
  • Odpowiedz