Wpis z mikrobloga

po ogłoszeniu projektu ustawy przez większość parlamentarną Orlen stracił 7mld w parę godzin


@Vini_puh: to znaczy co? ktoś wszedł na konto bankowe orlenu i przelał sobie 7mld?

I ta ustawa ściśle techniczna na 100 stron napisana w kilka dni przez posłów. Przecież to nie trzeba być pisowcem aby wyczuć lobbystów którzy już zacierają ręce


@Tomekmoskwa: co ustawa wiatrakowa? ona nie ma 100 stron, gdzie takie głupoty wyczytałeś? XD
a to jak jednak nic nie stracili to nic się nie stało. Pozdrawiam


@Vini_puh: no nic się nie stało, Orlen jako spółka ma wyj3bane na to jaki kurs będzie mieć. Boli dupsko natomiast akcjonariuszy (m.in. obajtka).

nie brnij w to dalej. Przeproś tu nas wszystkich i przyznaj się że popełniłeś błąd i już żałujesz że głosowałeś na PO. Jest szansa że wybaczymy.


@Tomekmoskwa: jeden - j3bać pis i konfederacje. Dwa
GeDox - >a to jak jednak nic nie stracili to nic się nie stało. Pozdrawiam

@Vini_puh...

źródło: uLwOfqd

Pobierz
@DoktorStyle: Nie wiem, nie czytam. Z Twojego bełkotu nadal nie rozumiem co się stało.
Idź sobie połóż zimny ręcznik na głowę bo chyba widzisz wszędzie swoich wrogów i szczekasz na każdego jak taki przygłupi kundelek.

@Vini_puh
Lol, a to oni tak specjalnie zrobili czy jak zwykle nie przemyśleli konsekwencji swoich działań XD? Niemniej dzięki za wyjaśnienie.
@DoktorStyle: ale jaka jest afera w tym że wreszcie idziemy w dobrym kierunku energetycznym i zaczynamy od zwiększania oze? Mam nadzieję że następnym krokiem będzie zamykanie po kolei nierentownych kopalni i elektrowni. Tak czy siak widzę że moja nadzieja na niezmarnowanie głosu nie idzie na marne