Wpis z mikrobloga

Niby nic nowego, ale Mazurek to jednak coraz większe dno... Dzisiaj jego gościem był Michał Wawer. I choć nie lubię konfederacji (nie jest to wpis w stylu "nie popieram pis, ale..." ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to trudno przejść do porządku nad taką manipulacją. Mazurek przytoczył historię z błędnym projektem ustawy oraz późniejszą błędną poprawką, a jego narracja była taka, że Mentzen odciął się od swoich kolegów, wyśmiał ich, wykpił, robił sobie z nich żarty - no i jak się Pan z tym czuje Panie Wawer? Wawer powiedział, że Mentzen tylko powiedział o tej pomyłce i z nikogo nie kpił, więc redaktor coś myli. Na to Mazurek kilkukrotnie dopytał "jak się Pan czuje z tym, że Mentzen Was wyśmiewa?", "wyśmiał Was jak małych chłopców"... "ale jak się Pan z tym czuje?".

I cały problem w tym, że faktycznie prawdę mówi Wawer, bo oglądałem ten program Mentzena i ten poruszył temat tej ustawy, wyjaśnił, że nikt z nim tego nie konsultował, jednocześnie próbując uciąć temat i przedstawić to jako coś niefrasobliwego i nieistotnego.

Nie wiem jakim cudem ten gość nie poszedł do TVP swego czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rmf #rmffm #sejm #polityka #konfederacja
  • 12
  • Odpowiedz
Mazurek = PIS. Każdy obywatel widząc jego mordę powinien już mieć to uświadomione. Politykom opozycji zadaje pytania - pułapki, robi quizy z wiedzy, a takiemu umiłowanemu Szumowskiemu w czasie covidu proponował żeby zagrał coś ładnego na fortepianie.
  • Odpowiedz
@szef_foliarzy gość jest gorszy od Holeckiej czy innych funkcjonariuszy TVPiS bo oni przynajmniej nie udają i prosto z mostu mówią za kim są, mówią tylko do twardego elektoratu, a ten pozuje na bezstronnego i niezależnego by przekonywać nieprzekonanych.
  • Odpowiedz
@kishibashi: Mazurek jak sobie coś #!$%@? w tej swojej ograniczonej główce, to będzie forsować swoje twierdzenie, aż nie zrobi z rozmówcy kompletnego idioty. Gościa powinni już dawno zcancelować z internetu i telewizji, a nie zapraszać go do kolejnych programów, tak jak to robi pan Stanowski.
  • Odpowiedz
  • 1
@jarokoxu: dokładnie, ja większość jego wywiadów przesł#!$%@?ę do końca, ale czasami jak zaczyna #!$%@?ć o rzeczach, o których nie ma pojęcia, a ja mam, to po prostu wyłączam, bo się nie da tego słuchać. Jak np. jego mądrości o CPK. Bo ktoś mu coś powiedział, pewnie na urodzinach, więc to musi być prawda.

Jeszcze jedna manipulacja mi się przypomniała. Zaprosił kilka dni temu Balcerowicza - wywiad spoko, Balcerowicz to nie polityk,
  • Odpowiedz
  • 0
@Kauabanga: ale ja akurat nie piszę, że on jest pisowcem. On jest po prostu głupi. A do TVP by się nadawał jako tępy propagandysta. Przecież to co tu napisałem to nie jest grilowanie, tylko chamska manipulacja.

Jeśli chodzi o jego sympatie polityczne to mam raczej wrażenie, że on ma kilku kolegów polityków i im dość bezrefleksyjnie wierzy, być może gra na ich interes.
  • Odpowiedz
Mentzen odciął się od swoich kolegów, wyśmiał ich, wykpił, robił sobie z nich żarty


@kishibashi: Przecież to właśnie zrobił. Powiedział, że on nic o tym nie wie, nie jego sprawa, koledzy dali projekt, gdyby mu pokazali, to by było dobrze, a tak to cóż.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kauabanga: aha, no zdecydowanie jestem konfiarzem, bo nie lubię Mazurka, a Tobie narracja nie siadła, więc argumentum ad konfum xd

https://wykop.pl/wpis/73887841/mentzen-na-swoim-kanale-na-yt-ja-to-nie-rozumiem-c

@wstanczyk , odciął się, ale nie kpił i nie wyśmiewał, nie robił żartów. Zasadnicza różnica. Oglądałem jego wypowiedź i określiłbym to jako "zbagatelizowanie problemu" a nie kpienie z kolegów z partii. Dlatego to taka manipulacja.
  • Odpowiedz
odciął się, ale nie kpił i nie wyśmiewał, nie robił żartów


@kishibashi: No ale jednak zasugerował, że to koledzy nabroili, a gdyby mu powiedzieli, to by wtopy nie było. Wywiadu akurat nie oglądałem z Mazurkiem, ale z tego, jak to opisywałeś, to jest to jak najbardziej sensowne uznać to za naigrywanie się z kolegów.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kauabanga: to moja opinia, która była podstawą popełnionego wpisu, a nie to, że jest pisowcem, tak jak próbowałeś insynuować. Więc po prostu przestań się ośmieszać i nie będziesz musiał nazywać ludzi konfiarzami gdy się z Tobą nie zgadzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wstanczyk , czym innym jest powiedzieć, że koledzy popełnili błąd, a czym innym jest "kpienie, robienie żartów, naśmiewanie się". Gość uciął temat tak szybko jak
  • Odpowiedz