Wpis z mikrobloga

Przychodzą obywatele z obywatelskim projektem ustawy i nagle większość posłów wychodzi. Kompletny brak szacunku.

Szczyt bezczelności ze strony posłów. Każdy z nich przed wyborami zgrywa zatroskanego o sprawy obywateli, a kiedy obywatele przychodzą do Sejmu ze swoimi problemami to nagle posłowie mają to w dupie.

Chociaż Hołownia zachował się jak trzeba i powiedział co o tym myśli.

#sejm #polska #polityka
saggitarius_a - Przychodzą obywatele z obywatelskim projektem ustawy i nagle większoś...
  • 12
@saggitarius_a: już #!$%@?ąc od wyjścia posłów bo to oczywiście chamówa to ta kobieta występuje w imieniu pielęgniarek o zwiększenie zarobków. Na szybko wygooglowałem, że MINIMALNA dla pielęgniarki z licencjatem to 6k brutto, z magistrem 8k brutto. Do tego jak to w budżetówce oczywiście wiele dodatków, premii, bonusów + dużo dorabia sobie u prywaciarzy typu luxmed. Czy to małe pieniądze? Niech każdy sobie sam odpowie na pytanie, ale wg mnie nie. Szanuję
@saggitarius_a co za buce, zaczęli ledwo mówić o projekcie ôbywatelskim i już się pod dupami pali, zaczyna się machanie rękami itd. Żenada. Utylizować to powinni, powinien być przepis - jedna kadencja Maks i sayonara, bo widać, że i tak mają obywatela w Dupie.
@cienki137:

Tak bo wy byście siedzieli na wszystkim xD


Ja w przeciwieństwie do większości w komentarzach rozumiem, że posłowie są czasem nieobecnina sali bo mają inne obowiązki, ale akurat tutaj mogliby okazać szacunek tej pani. Z tego co wiem dużo takich obywatelskich wystąpień nie ma więc kilka minut by ich nie zabawilo. I piszę to pomimo tego, że niekoniecznie z nią się zgadzam.