Wpis z mikrobloga

Ktoś wie, jak będzie wyglądać kwestia ubezpieczenia płyty indukcyjnej od uszkodzeń mechanicznych, skoro Neonet ogłosił upadłość? Czy w takim przypadku reklamuje się bezpośrednio do producenta, skoro to oni ubezpieczali ?? #neonet #elektornika
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sebastian9300 Neonet ogłosił upadłość?


@dzieju41: kurde dobra firma, lepsza niż mm i me, spore upusty mi dali jak kupowałem sprzęty do domu. Nie walili aż tak tymi durnymi reklamami więc tam kupowałem choćby ze względu tylko na to. Lipa :(
  • Odpowiedz
@Sebastian9300 oprócz dokumentu zakupu powinieneś mieć jeszcze osobno polisę. Najprawdopodobniej do będzie polisa od Hestii. Poszukaj dobrze. Nawet jakbys chciał zgłosić szkodę w sklepie to oni i tak cię odeślą do ubezpieczyciela.
  • Odpowiedz
@Sebastian9300 Neonet nie upadnie, choć liczba sklepów może zmaleć o te najsłabsze. Masa całkowita już nie może ciągnąć ogona i tyle. A ubezpieczenie masz w Warcie, pamiętaj tylko zgłosić jako przypadek ;)
  • Odpowiedz
@SolelyRose: ciekawe czym się skończy ta "restrukturyzacja". Firma od kilku lat swoją polityką wewnętrzną sama doprowadziła do takiego stanu rzeczy. Z tego co wiem to na chwilę obecną w sklepach nie jest jest kolorowo.
  • Odpowiedz