Wpis z mikrobloga

@_Blanche_Barton: ja tu poza luźną "leniwą" kreską nie widze nic prymitywnego a raczej typowy ekspresjonizm na granicy impresjonizmu może, na pewno jest to styl bardzo spójny i ja tu nie dostrzegam naiwności typowej dla prymitywizmu a raczej celową chęć pokazania jakiejś atmosfery, czegoś nieokreślonego malarskiego, wiem że wszedłem w tryb #!$%@? jak typowy "krytyk sztuki" no ale takie mam odczucia. To nie jest ładny głupiutki obrazek, tylko coś artystycznego i celowego
@Theo_Y wpisz sobie w google pracę licealistów, ja nie mówię że obraz opki jest brzydki, jest po prostu, prosty, nic szczególnego, żadna wyższa sztuka, bez obrazy oczywiście, sama rysuje i moje prace też są prymitywne chociaż zupełnie inna tematyka.
@_Blanche_Barton: wpisałem ja nic tskiergo nioe widze, są owszem prace lepsze techniczne ale nie o to chodzi, chodzi o atmosfere o całokształt o intencje, czy powyższy obraz to wybitne osiągnięcie opki? No nie xd. Ale ja widze, że idzie to generalnie w dobrym kierunku
@Theo_Y oczywiście że idzie w dobrym kierunku, tylko nie jest to nic wybitnego, tylko o to mi chodzi. Nie zrobisz na to WOW, ale przynaniej rokuje dobrze, praktyka czyni mistrza, podobno talent można wyćwiczyć.