Wpis z mikrobloga

Jak nazwiesz kogoś kto np 4 albo 8 lat temu głosował na PiS a teraz na KO. Nawrócony POwiec? PiSowiec marnotrawny?

@Wrocarz: Człowiek zachowujący rozum i godność.

Wbrew tego co chcą nam wmówić obie strony odsetek betonu daje im jakieś 10-15% Reszta to ludzie którzy mają zwyczajnie dość tych co rządzą.


Potrzebne źródło. Gdyby tak było, to pis by miał w wyborach 10-15% a reszta tych co na nich głosowali poszła
@malinq w tych wyborach byłya tylko jedna partia która szła z listy na której były osoby które jeszcze nie rządziły. Reszta w jakiś sposób była już u władzy nie każdy wyborca ma pamięć sięgającą tylko do ostatnich wyborów. Ja osobiście pamiętam rząd Millera i nie rozumiem fascynacji niektórych wykopów tą personą. Mogę mieć dość PiSu ale to nie zmienia mojej niechęci do KO. Czym jest Lewica i PSL też pamiętam. Konfa może
@Mineciarz69 Od ludzi, którzy uznali że może być gorzej z różnych powodów. Ci ludzie to elektorat który można zagospodarować. Beton głosuję na PiS bez zastanowienia. Podobnie jest z PO, zapewne znasz ludzi którzy na nich głosowali, zapewne duża część z nich wcale nie zapisała się do kościoła Donalda Tuska tylko chciała wywalić PiS i uznała, że PO ma największe na to szanse.
@Wrocarz: typ jest przecież adwokatem pisu w każdej sprawie jaką opozycja go oskarża. Kategoria gościa co niby "nie no ja ich nie popieram, ale..." i za każdym razem wpisuje się w narrację Karnowskich czy Sakiewicza gdy trzeba z czymś wystąpić publicznie.
No jak dałeś się nabrać na najprostszą na świecie zagrywkę udającego niezależnego, który raz na 20 ataków w jedną stronę zaatakuje też swoją xD


@Mineciarz69: i dalej to lepiej od wyznawcow tvnu, ktorzy nawet tego razu swoich nie musza atakowac, bo wyznawcy tacy jak i tak wiedza, ze wszycy to pisowcy xD