Wpis z mikrobloga

Powoli myślę o zmianie obecnego smartwach #honor Watch GS Pro na coś innego. Zależy mi na płatnościach i możliwości odpowdzi na wiadomości z komunikatorów. Oba to mają?
Wpadły mi w oko dwa modele #garmin Forerunner 955 i Forerunner 965.

Czy warto dopłacać do 965? 955 wydaje mi się nawet wizualnie bardziej podoba i nie przeszkadza mi koperta z tworzywa. Czy bardzo 955 różni się od 965 na niekorzyść pod względem technicznym?

#smartwatch #garmin #honor #zegarki #zegarkiboners
  • 9
Czy bardzo 955 różni się od 965 na niekorzyść pod względem technicznym?


@boobass: glowna roznica to ekran mip vs amoled, wplywa to na czas dzialania na baterii w trybie codziennego zegarka i w trybie sportowym.

Jesli przywykles do amoleda w honorze, to moze sie okazac ze ekran w 955 bedzie dla ciebie nieakceptowalny.
Zobacz oba (albo chociaz 955) na zywo bedziesz wiedzial od strzalu.
Gdybys stacjonarnie nie mial gdzie, to sprobuje
@patrol798 Dziękuję za odpowiedź i pomoc. Wystarczą mi gotowe szablony. Mam Samsunga S23+ także myślę, że będzie to działać. No właśnie koleżanka z pracy kupiła 255s i mi ten MIP nie do końca podchodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chyba sam sobie odpowiedziałem 965
Smartwacha ze sportowymi funkcjami.


@boobass: To mówiąc Garmin myśl sportwatch co aspiruje do bycia smartwatchem. :)

Żeby nie było, mam Garmina, nie zmienię go na smartwatcha. Ale do smartwatcha mu daleko. I wiele rozczarowujących tu komentarzy jest w tym temacie. A znajomi co mają smartwartche dziwią się, że mój Fenix za taką kaskę nie ma tych funkcji co co ich smartwatch za połowę ceny ;)
Nie jestem jakimś geekiem w żadną ze stron. Tak jak napisalem w pierwszym poście zależy mi na płatnościach, odpowiedzi na wiadomości z komunikatorów (szablon ok). Ze sportów to rower stacjonarny, rower szosowy i piesze wędrówki. Do tego monitor snu. I tyle

P. S. Jest też Amazfit T-Rex 2, ma to wszystko oprócz płatności...