Wpis z mikrobloga

Dziś prawdopodobnie odbieram PS5 i aż mnie boli że ani trochę się nie jaram. Czuje się jakbym jechał wymienić opony (bo w sumie przeskakuje z PS4). Dalej mam TV 1080p i 50hz, a konsola robi ostatnio bardziej jako smart tv XD. Gier żadnych typowo pod PS5 też nie mam tylko starocie z PS4 XD No ale złapałem w miarę tanio, a slimka mi się nie podoba i za droga.

Kurde co się z tym rynkiem gier dzieje? Wszystkie inne konsole to była zawsze jakaś ekscytacja, a tu bida.
#ps5
  • 25
@ruda_stuleja: Morales to tylko dodatek, który wprowadza nowego spajdermena. Ogrywałem nie dawno. W sumie to samo co jedynka tylko mniej widowiskowych akcji ale masz lepsze zabawki, wiec gameplaowo nawet spoko ale dupy nie urywa jak jedynka.
W dwójkę jeszcze nie grałem ale wygląda, że jest tak dobra jak jedynka.
Ograj sobie Horizony wszystkie, The Last Of Us koniecznie tylko na wyższym poziomie trudności dla immersji.
Wisienką na torcie są wszystkie soulsy,
@J_A_N: Kupiłbym jakby było w co grać. Jako konsola ogólnie podoba mi się o wiele bardziej. Jako system już niecałkiem.

@Mirkoncjusz W żadne Baldury nie grałem wcześniej. Nie wiem czy nie za mało casualowy tytuł.

@Duszqable W sumie zgaduje, że w Moralesie to bardziej chodziło o fpsy i loadingi? Może coś z padem jest fajnego? Pierwszy Horizon ograny, ale bez dodatku, do którego od 2 lat chyba staram się wrócić. Last