Wpis z mikrobloga

@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: bronisz się niepodnoszeniem emocji, a sam wspierasz ich pobudzanie. Jak na razie mamy jedynie szopkę Dudy i Morawieckiego (do której Konfederacja raczyła też częściowo dołączyć)

Mam nadzieję, że Mentzen złoży w najbliższych miesiącach te już gotowe projekty ustaw, a nie że ponownie pokaże że robił jedynie show jak przy 100 ustawach Mentzena.

Ma czas na filmiki na YT z narzekaniem na obecny CIT, więc przypuszczam, że nie będzie zwlekał z
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: jeśli mówimy o tym, że coś by wyglądało zniechęcająco to nawet przy jednokrotnym złożeniu ustawy mamy:
- bycie przeoranym poprawkami i wytknięciem niedociągnięć (kto by nie złożył takiej ustawy zostałby tak potraktowany - to ciężki projekt o gigantycznym znaczeniu)
- nieuzyskane większości i odrzucenie ustawy

Tak więc mam odważną tezę, że te projekty nigdy nie wpłyną do sejmu, bo niezłożenie ich nie zostanie odnotowane, a złożenie „nie wygląda zachęcająco” :)
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: Konfederacja mogłaby wytykać innym, że nie chcą uprościć życia Polakom ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale poza nieprzejściem ustawy - co może być przekute w sukces - moja teza zawiera ważniejszy element wytykania błędów w treści ustawy, które byłoby jedynie negatywne