Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Byłem dziś u psychiatry. Za 220 cbln dowiedziałem się, że jestem ćpunem i nie wypisze mi nawet relanium bo chciałem wychamować z alprą a tam ćpalnia po całości w IKP bo 12 miesiecy przeglądał ostatnich. On może podać mnie na policję, że mogę jeździć po benzo czasem autem? Aczkolwiek nie jeżdżę nigdy po ale jakbym jeździł teraz normalnie i w sumie nie chciałbym zatrzymania takiego prewencyjnego bo mnie zgłosił. Albo jak on to stwierdził "nie powinieneś opiekować się dzieckiem pod wpływem alpry", no nigdy się nie #!$%@?łem tak alprą, żeby nie ogarniać nie pije alkoholu. Jeszcze czerwone oczy miałem jak po skunie i też się o to pytał a miałem przekrwione bo do 3 rano robiłem projekt, cały dzień potem na kompie a spałem 3,5h może. Albo może zdzwonic się gdzieś z lekarzami którzy wypisywali mi alpre albo z moją placówką rodzinną, że jestem ćpun i mają alpry mi nie wypisywać? Bo sprawił wrażenie takiego #!$%@? dopytywacza misjonarza, jak na komendzie normalnie.
A i na koniec mi powiedział, że jedyne co może zrobić to do OLAZA dać mi skierowanie.

Jprdl czy są w tym kraju psychiatrzy którzy pomogą zamiast dopytywać się, aż tak dokładnie. Przyszedłem z konkretnym problemem, wyszedłem z niczym, dołem i jeszcze większymi lękami bo boje się, że narobi mi gość przypału u innych lekarzy/policji/naśle na mnie kontrole jakąś rodzicielską

Pomocy!
#benzodiazepiny #benzowraki #narkotykizawszespoko #xanax #alprazolam #relanium



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Przestań ćpać tyle tego to nie będziesz miał problemów jeśli Twoje IKP wygląda jak dostarczyciela benzo dla całego osiedla to się nie dziw, że gościu dopytuje i nie chce więcej przepisywać bo sam narobiłby sobie bigosu dla jakiegoś benzowraka tyle w temacie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja od 4 lat jakoś leczę się psychiatrycznie i nie byłem na ani jednej wizycie fizycznej. Zawsze teleporada, po #!$%@? tam chodzić? Wszystko co trzeba może się dowiedzieć przez telefon.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Nie pojde bo nie moge. Praca/kredyt itp. potrafiłbym sam zejsc na miekko przy pomocy relanium. Ale #!$%@? doktorek troche mi we łbie przestawił, dzis nie wzialem porannej dawki, jest ok - piekła nie ma. Moze az takiego nie bedzie i nie taki diabel straszny a ja panikuje z ta odstawka. No i nigdy przeciez nie zalatwialem dla "osiedla" jak ktos wyzej napisal. Dla siebie.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @boskiklocv3
Jak trafisz takiego #!$%@? jak ja trafiłem - to chciał dostęp do dokumentacji ja głupi mu dałem bo telefon miałem przy sobie. Pytał się jeszcze do czego mii baclofen - ludzie to podobno ćpają. Ja używam doraźnie 25mg od wypadku jak upadłem na plecy to przy pracy siedzącej mam czasem ostry ból i spięcie mięśni, ciężko ze spaniem wtedy i baclofen brany doraźnie w takiej dawce
  • Odpowiedz