Wpis z mikrobloga

Jest ktoś ze #skierniewice ? :)

- Gdzie można tam przenocować za znośny piniądz? (2os, jedno łóżko, raczej krótki sen, łazenka mile widziana, bez kuchni by się obyło)

- Gdzie można się tam poszlajać w sobotę?

- Z kim z was można wypić piwo ?:D

Wybaczcie, że zawołam, ale tag miejski macie słaby, więc: #lodz , #warszawa ;)
  • 9
@npsr: Heh no to żeś sobie wybrał miejscówkę :P możesz poszalec w Drugi dom ( ale sporo dersów i debili) albo art de grand tam jest całkiem ok raczej przyjemna atmosfera ale takak troche kucbazowa ;p ewentualnie duży klub niedaleko skierniewic : speed club ale to juz w ogóle typowa dyskoteka jesli wiesz co mam na mysli ;D ze mna nie wypijesz bo mnie tam nie ma niestety;p a gdzie przenocowac
@Obserwator_z_ramienia_ONZ:

Dzięki wielkie ;)

Generalnie nocne życie to mam u siebie. Dyskoteki też mnie nie raczej nie interesują. I tak tam jadę, więc raczej jakiś spacer z dziewczyną + przeciętna knajpka w której nas nie zamordują wystarczy :) Nawet właśnie fajnie oderwać się od cotygodniowej najebki w klubach :)

Tylko ten nocleg ... :/ Cudów nie wymagam, ale ani nie chcę płacić jak za hiltona ani nie chcę, żeby mi karaluchy
@npsr: idż do restauracji Alhambra ( jesli beda miejsca) bo serio trzyma poziom jesli chodzi o wyglad i tak dalej mysle ze dziewczyna sie nie zawiedzie ( u mnie żadna nie narzekała na to miejsce :P) jak spacer to okolice dworca sa super na przykład, ewentualnie rynek ;) no najgorzej z noclegami w SKC obczaja ten hotel strart na zdjeciach nie wyglada źle i w sumie wszedzie blisko http://meteor-turystyka.pl/start-skierniewice,skierniewice.html
@npsr: Ja od czasu do czasu jeżdżę do Skierniewic z żoną i synkiem, tak pochodzić sobie - syn uwielbia jazdę pociągiem, więc taki spontan - jedziemy do Skierniewic :). Ale bez noclegu. Na spacerki jest fajny rynek i park miejski, o ile nie porąbałem jego nazwy, ten z rzeką.
@npsr: Ja kiedyś nocowałam w hotelu start, było ok, akurat spałam w pokoju o tzw niskim standardzie czyli bez tv, łazienka na korytarzu, płaciliśmy 30zł od osoby, pokoje z łazienką są droższe.