Wpis z mikrobloga

Włączyłem sobie jakiś tam ostatni vlog od #bezplanu i trzeba przyznać, że super kręci te materiały.
Ale jakoś nie mogę strawić tej jego "żony" (było info, że wzięli ślub?).
Wziął jakąś kolejną małolatę z tindera zaraz po Kibelle, z tego co kojarzę to rozstawali się kilka razy.
Laska jest typową utrzymanką białego człowieka. Wywiózł ją z Wenezueli i sobie "kupił" oferując jej najnowszego iphona i iwatcha - chyba że na zdjęicu jest widoczny szwajarski zegarek Jacques Montegne xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ona, która dzięki BezPlanu zobaczyła kawałek świata i swojego kraju, gdzie ludzie żyją za 10$ msc cały czas kręci relacje na instagram - pokazuje jak jej się żyje. Jej odbiorcy pewnie znajomi z Wenezueli tam puchną bo oni nie mają na chleb a małolata z tindera lata helikopterem i pije szampana.
To jest nic innego jak te szkodniki z instagrama typu "modelki z dubaju" co pokazują jakie mają high-life życie.
Gówno w głowie i tyle. Nie trawię tych social-media uzależnionych ludzi.
Ale bezplanu porucha więc to może jest jakaś umowa między nimi.

#bezplanu #podroze #polskiyoutube #ciekawostki #vlog #vlogcasha
dddobranoc - Włączyłem sobie jakiś tam ostatni vlog od #bezplanu i trzeba przyznać, ż...

źródło: Zrzut ekranu 2023-11-29 o 18.32.25

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@dddobranoc: Mnie zastanawia co ta dziewczyna robi całymi dniami, że choćby z nudów nie może przygotować śniadania lub obiadu. Bartek w trakcie wyjazdów jeśli akurat nie nagrywa to siedzi i non stop montuje, a jak tylko zrobią się głodni to zawsze idą do restauracji lub ewentualnie zamawiają coś z dostawą. Serio na autentycznie każdy posiłek, a potem się chwalą na filmach jakie to całe jedzenie było drogie. Dziwię się tym patronom,
  • Odpowiedz
  • 6
@drastic226: patroni w sumie sponsoruja Bartka. Nie mozna mu odmowic jakosci filmow, lokacji itd - wg mnie zasluzyl na wsparcie.
Gorzej, ze on jest ślepym patronem takiego wenezuelskiego nieroba :D
a Bartuś pewnie sie boi cokolwiek powiedziec do niej bo pewnie go postraszy, ze odejdzie wiec chlop sie nie wychyla. Bart Cuckoldzki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dddobranoc mylisz panny. Ta kisbel czy jak jej tam to jego była. Ona dobra dupeczka była. Ale rozstali się już dawno temu. I też od dość dawna jest z tą ignalin. W jednym z odcinków bez planu pośrednio porusza temat związku z ignalin, bo mieli chyba mały kryzys na zasadzie albo koniec albo ślub. No i wyszła ta druga opcja. Nie wchodził w szczegóły. A tak na marginesie też mnie to zastanowialo
  • Odpowiedz
W jednym z odcinków bez planu pośrednio porusza temat związku z ignalin, bo mieli chyba mały kryzys na zasadzie albo koniec albo ślub.


@hosearkadiomorales: i Bart się kukold na taki shittest dał złapać?
Rynce opadają, jak by nie on to by dalej w tych slamsach mieszkała, w upadłym kraju i jeszcze mu warunki stawiała, po chłopie, niestety.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon wiesz, hmm nie wiem czy to ona stawiała jakieś warunki. Ja oglądjac jeden odcinek odniosłem takie wrażenie (być może mylne, niestety #!$%@? nie pamiętam który to był odcinek)że muszą postanowić co dalej. Generalnie jednak też mam wrażenie że gdyby nie on to ona by by tam siedziała w tych swoich blokach w Wenezueli. No ale może też się chłopak zakochał i tyle. Jeśli jemu to odpowiada to ok.
  • Odpowiedz
@hosearkadiomorales: no to powodzenia dla niego,
Ale takich latynosek jest tam na pęczki,
Ja z gębą 3-4/10 byłem zagadywany w USA wielokrotnie przez młode ładne 6-7/10 studentki latynoski,meksykanki, i gdybym nie był w podróży długiej i był bardziej otwarty, mniej nieśmiały wtedy to bym działał,
Więc po co on się zgadzał ma na jej warunki,
Baba traci pociąg do faceta po ślubie i urodzeniu dziecka, bo ma go w garści, o
  • Odpowiedz