Wpis z mikrobloga

Od tygodnia ponownie pykałem w #kingdomcomedeliverance. I tak jak za pierwszym razem tak i teraz uważam grę za straszne gówno. Ja generalnie mogę wiele rzeczy wybaczyć, jestem z gothicowego pokolenia i drewno mi nie straszne, ale jak jestem w trakcie zadania i chcę dojść z punktu a do b, po czym odpala mi się cutscenka z drugiego końca mapy i magicznie się tam teleportuje to x #!$%@? d.

Nawet bawiłem się tymi mechanikami. Już nawet dotrwałem do 20 lvla niektórych perków, ale co z tego jak na zwykłym #ps4 dotarłem do klasztoru jako mnich i gra spadła do 10fpsów xD Że oni tego przez tyle czasu nie załatali to sorry gregory, ale w tym momencie muszę przestać grać. A najlepiej usunąć to w #!$%@?, bo już straciłem nadzieję i wiarę, że coś z tego będzie. Sprawdzał ktoś jak to śmiga na #ps5?

Właściwie trzymała mnie tu historia i niektóre zadania, które były fajne, np. popsucie narzędzi do tortur katu. Ach szkoda było tych 70 godzin.

#gry
Mega_Smieszek - Od tygodnia ponownie pykałem w #kingdomcomedeliverance.  I tak jak za...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek jak nie ma wersji pod ps5 to będzie działać tak samo ch.owo jak i na ps4. Pamiętam, że też byłem zajarany, że metro na ps5 będzie chodzić i będzie chociaż stabilne 30fps a nie 20fps - jakież było moje zdziwienie
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Problem tej gry leżał w tym, że lepsze były zadania poboczne niż wątek główny. A także to, że przez mechanikę zostawiania wszystkich rzeczy przez przeciwników, zbyt szybko jesteśmy w stanie sprzedając wszystko stać się bogolem z nieograniczonym zasobem gotówki.
Sama walka w tej grze też, niby jest fajna i przyjemna, ale niestety przez zbytnie nastawienie się twórców na realizm, walka z więcej niż jednym przeciwnikiem nie istnieje, a gra
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Gra na ps4 to gówno #!$%@? technologiczne. Na pc gra się o wiele lepiej ale technologicznie to też niezły babol jeśli chodzi o płynność. Ukończyłem w zeszłym roku chyba mając 2080s na pokładzie a balansowałem na średnio-wysokich w rozdzielczości 2k i z dropami do 50 klatek. Jeśli masz mocnego kompa to polecam ogarnąć wersję na pc, jeśli nie to zapomnij o istnieniu tej gry.
  • Odpowiedz