Wpis z mikrobloga

  • 0
@murhaf: próbowałem dodać już wszystkie źródła ze strony epg.ovh, ciągle wyszukuje tylko 17 kanałów. Usunąłem nawet źródło które daje Crystal aby mieć tylko epg.ovh i dalej to samo.. Usunąłem również w Tivimate poprzez edytor nazw kanałów prefiksy |PL| i ciągle bez zmian, 17 kanałów. Oryginalne źródło epg od Crystala znajduje ok 3,8 tys kanałów, polskie również mam, więc chyba muszę zostać przy tym. Byłoby git gdyby epg.ovh działało bo przy tych
  • 0
@murhaf: Kilka pojedynczych kanałów od Crystala ma błędy stąd ta chęć zmiany + loga. W jaki sposób załadować picony? Pobierałem już paczkę zip, rozpakowałem i wybrałem folder logo w tivimate i nie chce również działać
@Tom6533: Standardowe EPG, które ładuje się po wgraniu listy lub xsteram codes jest liche i ndziała tylko na kliku kanałach PL. Ja odezwałem sie do uesvq na Whatsapp i podał alternatywny adres EPG, który działał lepiej z polskimi kanałami. To lepsze epg było w domenie: http://line.ottcst.com/
  • 0
@Memory5: @murhaf @puniek orientujecie się czy wgranie epg może powodować "wieszanie" się kanałów? Czy raczej to nie ma wpływu? Mam wrażenie że jak mam 2 źródła epg to wiesza. Usunąłem epg.ovh i zostałem przy standardowym od Crystala i jakby było okej hm...