Wpis z mikrobloga

#telefony #android #mckay #samsung #sgs Kurde, przeszedłem z czystego CM 11 na McKay'a KK 4.4.2. Powiem Wam, że polecam tak zmianę nawet jak Wam żal robić wipe. Ma kernel McKaya od razu - miałem go na czystym CM, ale po każdym update jednak były problemy z procesem com.android.phone, więc musiałem siedzieć na standardowym kernelu. Tutaj ten kernel jest nieco bardziej rozbudowany, z ciekawszych ficzerów - ustawienie autoczyszczenia pamięci ram, OC do 1400mhz, licznik ile na jakiej częstotliwości działał procesor. Co do samego systemu - dołożona jest apka OmniSwitch - fajne zarządzanie aplikacjami z wysuwanego panelu ; ciemny motyw dla systemowych aplikacji (kalendarz, sms, telefon); tzw "pocket mode" - telefon wybudza się po wyciągnięciu z kieszeni/futerału; TRWP, zajebisty sposób instalacji romów itp. A i nie udało mi się go jeszcze zawiesić, RAMu bez apek w tle mam 120mb na 390mb, więc dość dużo, a czuje że można jeszcze trochę wycisnąć wyłączając ficzery różne. W każdym bądź razie polecam, ode mnie django/django.
  • 2