Wpis z mikrobloga

Kocham firmę w której pracuje - dostałem zlecenie wymiany splittera w OPP, 30 minut szukania klatki z OPP, bo oczywiście w dokumentacji się nie zgadza, jak już wszedłem do piwnicy z tym OPP (musiał mi je otworzyć gościu odemnie z firmy bo nie mam kluczy) to w pośpiechu poszedł robić swoje zlecenia, zapomnieliśmy jednak o tym, że ja NIE MAM KLUCZY więc nie mogę otworzyć OPP, siedzę sobie tak i czekam aż ktoś mi to przyjedzie i otworzy.

O klucze upominam się już 2 miesiące, jeszcze później mam zlecenie instalacji, z tym że nie dostałem narzędzi - wiertła, MLOTKA, SPAWARKI, no ciężko robić instalacje światłowodowe nie mając jedynego narzędzia które pozwala na zrobienie tych instalacji.

A jak nie zrobię tej instalacji to będą mieli do mnie problem, weź sobie teraz dzwon po ludziach, żeby dali Ci klucze, albo przyjechali zespawać światłowód, albo żeby pożyczyli młotek, no przecież śmiech na sali.

Rozumiem że proces zakupu narzędzi, wniosków o klucze ITP jest długotrwałym procesem, ale robię tu już 4.5 miesięca, więc mógłby się ktoś domyśleć że jak mam robić coś poważniejszego niż jazda na magazyn/wspomaganie innych technikow/wypełnianie papierów to muszę mieć narzędzia i klucze.

#telekomunikacja #swiatlowody
Pobierz Retsew - Kocham firmę w której pracuje - dostałem zlecenie wymiany splittera w OPP, 3...
źródło: temp_file1471928727434310609
  • 2