Wpis z mikrobloga

Ciekawe jakie będą nastroje na wykopie, kiedy konczy sie grillowanie PiSowcow, ktorzy przejda do opozyzycji i będzie trzeba zacząć rządzić i brać odpowiedzialność za decyzje i życie 40 milionów ludzi.

Na razie fajnie jest się pośmiać z karakanów po latach trzymania za mordę, ale za rok, dwa będzie trzeba już się rozliczać za swoje działania. Ciekawe czy wtedy obiorą podobna taktykę jak rząd Morawieckirgo, który pokazywał palcem i mówił, że to i tamto jeszcze popsuto za Tuska, a na to nie mają wpływu xD

Pięknie jest pompowany balonik, który jak pęknie, to huk będzie na całą Polskę. A PR robią polityczne trolle. Przypomina mi to trochę jak Bayzedman spamował Zelenskim na wykopie i do czasu każdy mu bił brawo xD

A ja jako zwykły obywatel mam tylko nadzieję, że nie będzie gorzej, a gorzej już chyba być nie może.

#polityka #wykop #takaprawda #bekazpisu #bekazpo #bekazlewactwa #polska #niebieskiepaski
  • 5
a gorzej już chyba być nie może.


@Kopyto96: nie doceniasz możliwości polityków, po prostu patrzysz na to z bardzo ograniczonej perspektywy. To by trzeba przeanalizować postępujący spadek inteligencji w społczeństwie z ograniczeniami wolności i nadawania kolejnym rządzącym coraz większych uprawnień kosztem obywateli. Jeśli te 2 kryteria(plus wiele innych) będą szły w górę to dla nas będzie coraz gorzej.
@Kopyto96: Przecież rudy jeszcze nie zaczął rządzić, a już będzie wyganiać Polaków z ich wĺasnych domòw, bo niemiecki Pan chce na posesjach poliaków plstawić wiatrak marki siemens ( ͡ ͜ʖ ͡) ponadto rudy łeb już odrzucił Ustawe PiSu o zamrożeniu cen za energie przez co ta niedojda spowoduje, że ceny za prąd poszybują w góre. Chciał rozliczać PiS, a jeszcze koryta nie dostał, a