Wpis z mikrobloga

  • 0
@rzzz @vviktor123488 ogólnie nie jest zła, te łóżko to głupi pomysł bo zajmuje połowę pokoju, wstawiłbym tam narożnik rozkładany, większy tv i stolik Ala biurko podwieszane i #!$%@? na wynajem. Cześć,

Obejrzyj ogłoszenie nieruchomości z serwisu Otodom. Zaproponował mi cenę 240k plus notariusz to 242 k

Daj znać czy Ci pasuje.
https://www.otodom.pl/pl/oferta/kawalerka-po-remoncie-centrum-szczecina-bez-pcc-2-ID4nW3t.html
  • Odpowiedz
@Jamniki2: Wygląda jak pokój hotelowy... na wynajem krótkoterminowy to jeszcze. W tych inwestycjach nad odrą jest pełno takich mieszkań, do wykończenia od 200k (gdzieś nawet widziałem cene 187 - ale nie weryfikowałem).

Ja sie chyba pogodziłem że muszę dołożyć jeszcze ~100k jak nie więcej, by było te +30mkw :)
  • Odpowiedz
  • 4
@vviktor123488: w ogóle takiej #!$%@? dostaje, jak dzwonie gdzieś i cena mieszkania to np 240 k, ale BIURO NIERUCHOMOSCI jeszcze dolicza 5 tysięcy prowizji za pokazanie mi mieszkania i wysłanie notariuszowi numeru księgi wieczystej xDDD jakbym sprzedawał mieszkanie to nigdy bym nie korzystał z usług tych darmozjadów #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 0
@vviktor123488: Stary żadnych pośredników, żadnych opiekunów, nie dawaj się dymać na kasę tym #!$%@?. Sam wszystko ogarniam, ogranicza się to do poszukania innego lokatora raz na rok jak się ktoś wyprowadzi. a teraz to mam w ogóle takich, co będą siedzieć ile się da. a jak chcesz pod wynajem to najlepsza kasa kawalerki 20-25m i jazda. No chyba ze masz 900k żeby 4 pokojowe mieszkanie kupić to tez fajna sprawa i
  • Odpowiedz
@Jamniki2:

Stary żadnych pośredników, żadnych opiekunów, nie dawaj się dymać na kasę tym #!$%@?. Sam wszystko ogarniam, ogranicza się to do poszukania innego lokatora raz na rok jak się ktoś wyprowadzi


Tutaj mam raczej obawy związane z dzikimi lokatorami/niepłacącymi, którzy generują problem. Tutaj nie wiem jak się zabezpieczyć. Znajomy ma 2 mieszkania wynajęte przez pośrednika, oddaje im za oba 15%, co miesiac jest przelew od pośrednika. Deklarowali, że jak będzie problem
  • Odpowiedz
@Jamniki2 hehe. Nie No tam jest 500zl czynsz przy 1. Standard wysoki nie jest ale@faktycznie duzo zapytań miałem za te 1400. Nie chciałem zs bardzo zwiększać tego. Pominę wątek ile brałem przez ostatnie 2/3 lata bo i tak podwyzszylem haha
  • Odpowiedz