Wpis z mikrobloga

Mirki mam letnie opony, chcę 200km przejechać (Głównie S17, trasa Warszawa -> za Lublin) i wymienić opony w domu rodzinnym (tam leżą, myślałem żeby kurierem do Wawy je zwieźć, ale w Wawie terminy wolne na za 2 tygodnie xD)

Mam prawo jazdy dopiero rok, jeżdżę co najwyżej przeciętnie - jak niebezpiecznie jest jechać w takich warunkach jak teraz, tj. gdy droga czarna i nie ma śniegu? Nie planowałbym #!$%@?, raczej ciągle 120max prawym pasem, żeby tylko bezpiecznie dojechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prośba o rady, bo chciałem do dziewczyny pojechać, a bez auta to jak bez ręki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #opony
  • 10
@FanRuskichPierogow: Na esce jak jedziesz 120 to jest zupełnie bezpieczny, o ile asfalt jest faktycznie czarny. Uważaj tylko za dodatkowe opady śniegu i przymrozki.

2 lata temu śmigałem w święta autostradami 180km/h na letnich laczkach przy -15c xD

Uważaj na zjazdy z górki i hamuj wcześniej, bo letnie potrafią wcześniej tracić przyczepność. Jak będziesz jechał spokojnie to nie masz się o co martwić
@FanRuskichPierogow: Ale o jakim wrzesniu Ty mowisz xD
Chcesz mi powiedziec, ze ostatni raz w domu byles i miales okazje to zrobic 3 miesiace temu? No to teraz sie przerzucisz na caloroczne albo bedziesz jezdzic caly rok na zimowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)