Wpis z mikrobloga

Nic tak mnie nie śmieszy, jak chłopy #!$%@?ące się, że laski mają za duże wymagania XD #!$%@?, to sami faceci zgotowali sobie ten los, zakładacie tindera i przesuwacie każdą laskę w prawo, #!$%@? od was desperacją, przez co nawet dziewczyna 5/10 ma poczucie, że jest hot towarem na tym rynku XD Stosunek kobiet do mężczyzn na takim portalu to pewnie z 7:1, dokładając do tego że większość chłopów jest zdesperowana, to taka laska ma dziennie minimum kilkadziesiąt matchy, a potem zdziwienie że "księżniczka" nie odpisuje. Kuźwa, to nawet nie jest fizycznie możliwe, żeby zaangażować się w rozmowę z kilkoma osobami, a co dopiero z kilkudziesięcioma, a wiele lasek to ma nawet setki matchy dziennie. Paradoksalnie, gdyby każdy facet miał swoje wymagania i się ich trzymał, to byłoby mu łatwiej kogoś znaleźć, niż z takim podejściem jak dziś. Dzięki za mój TedTalk

#tinder #randkujzwykopem
  • 4
@stanleymorison nie wiem, ale w moim skromnym mniemaniu, jak dają to #!$%@? bierz ( ͡º ͜ʖ͡º) a z tymi tinderami to jak chcesz marnować czas to się w to baw uwierz mi są lepsze, efektywniejsze i szybsze sposoby żeby kogoś sobie znaleść do wyjścia na kawę. Nie rozumiem fenomenu tych aplikacji - kij z tego ze założenia konta jest łatwe - skoro raz żeby Zbudować dobry profil
@stanleymorison: dokładnie tak jest ale to jest skutek , a nie przyczyna
Przyczyna spermiarstwa i desperacji jest ogromna nierównowaga pomiędzy liczba facetow w relacji do liczby kobiet
Co z tego, że będziesz wybredny skoro wtedy żadnego matcha nie dostaniesz ?