Wpis z mikrobloga

miałem dodany w zakładkach link do znaleziska pod linkiem zamieszczonym poniżej:

https://wykop.pl/link/7254509/gospodarka-jest-mezczyzna

Dzisiaj chce sobie tam wejść, a tam komunikat

Brak wiarygodnych danych/źródeł informacji


i znalezisko zostało usunięte xDDDDDDD. Dodam, że był to film, który pokazywał mężczyzn w różnych zawodach z opisem ich procentowego udziału względem kobiet, czy jakoś tak xDDDDD. Komuś dupsko pękło o takie coś xDDD

#bekazpodludzi #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #bekazmoderacji
ciachostko - miałem dodany w zakładkach link do znaleziska pod linkiem zamieszczonym ...

źródło: Zrzut ekranu 2023-11-27 o 22.20.19

Pobierz
  • 4
@ciachostko: Moderacja tu to feministyczny rak. Mnie już zbanowali na tydzień za pisanie prawdy o feministkach, że są nic nie warte i jak im przeszkadzają mężczyźni to niech wyp... na bezludną wyspę, ale dobrze wiemy, że nigdy tego nie zrobią, bo to dzięki nam mężczyznom mają łatwe życie i wszystko. Bez nas by szybko poumierały. Tutaj jest pięknie pokazane ile warte są kobiety i genialny komentarz
"Women forget how easy men
@ciachostko: nie powiem gdzie i kto panował ludzi za

"Faktycznie sperma musi mieć właściwości odmładzające ponieważ ostatnio coraz częściej słyszę pytanie "a ty dziewczynko masz dowód osobisty?"


a ty się dziwisz iż za informacje które komuś psuja światopogląd usuwają znaleziska jak za cytowanie banowanie.