Wpis z mikrobloga

bardzo pomocne, pokazałeś się


@RabarbarDwurolexowy: Ja (ʘʘ) Przykro mi to mówić ale ja tylko odpowiedziałem na twój komentarz analizując to co napisałeś i odpowiedziałem ci względnie do zakresu emocjonalno poznawczego pytającego czyli ciebie! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@StaszekGGG: co to znaczy "analizując" i co to znaczy "względnie do zakresu emocjonalno poznawczego"? Co to za bełkot? Brzmisz jak szczurek co się zapisał na SWPS i wygooglował kilka mądrych słówek, ale jeszcze mu te słówka nie wpadają we właściwe miejsca. A po ty co piszesz na mikro, to jeszcze nawet do liceum się nie dostałeś. Nowe konto bo się cykl mikrobloggera zakończył, czy nowe konto bo mame pozwoliło pierwszego laptoka
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy: Odpowiadam na twoje pytanie bo zamiast użyć Googla czy tego nowego popularnego narzędzia jakim jest Chat GPT to ty zadajesz takie pytanie na portalu ze śmiesznymi obrazkami (ʘʘ) I czytając tą odpowiedź to przesiliłeś swój intelekt czy coś tam co ci sie między uszami obija wychodzi (σ ͜ʖσ)
StaszekGGG - @RabarbarDwurolexowy: Odpowiadam na twoje pytanie bo zamiast użyć Googla...

źródło: s-l500

Pobierz
  • Odpowiedz
masz mój wykład wprowadzający w zagadnienie cybernetyki.


@Martwiak: dziękuję, obejrzałem, bardzo ciekawy, dobre tłumaczysz.
Tylko to audio... musiałem oglądać na komputerze na kilka razy, bo na telefonie nie da się słuchać(dudnienie). Jak nie masz wpływu na nagrywanie, bo uczelnia/ktoś się tym zajmuje, to od siebie można Zoom H1 postawić obok laptopa, ściągnie Ciebie i widownię. Będzie zapasowe audio dobrej jakości, do podłożenia gdyby główne się nie nagrało(albo tak jak tu, nagrało
  • Odpowiedz