Wpis z mikrobloga

Zarząd Realu Madryt zdecydował, że to Ancelotti będzie trenerem klubu w przyszłym sezonie ze względu na spełnione oczekiwania co do rezultatów i ze względu na jego nacisk na rozwój młodych zawodników. Jego zarządzanie Viniciusem, Rodrygo, czy Camavingą jest wysoko cenione. Pod jego okiem widzimy najlepszą wersję Fede Valverde, odzyskano Tchouameniego. W biurach Valdebebas panuje jasne przekonanie, że nie ma nikogo lepszego do zarządzania tą drużyną. Carlo zostanie przedstawiona oferta przedłużenia kontraktu do 2026 roku i włodarze uważają za oczywiste, że się zgodzi. [@Santos_Relevo]


Opinie?
#realmadryt
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smialson: z tego co ja wiem to do świąt ma się wszystko wyjaśnić.
Xabi czy Raul (xD) młodzi, zdolni to i tak prędzej czy później dostaną szansę.
Jeszcze jakby paru wychowanków wprowadził to bym nie dyskutował czy ma zostać czy nie.
  • Odpowiedz
Jeszcze jakby paru wychowanków wprowadził to bym nie dyskutował czy ma zostać czy nie.


@raul7788: dla mnie nie muszą być wychowankowie, ja to bym chciał normalne rotacje i prawdziwą rywalizację o miejsce w składzie.

Bo teraz jest tak, że pewni gracze mogą kopać się po czole przez 5 meczów a i tak mają pewny plac. Inni, nieważne co zrobią, i tak lądują na ławie albo w rezerwach. Rok temu Rodriguez wali aystę i gola, a w nagrodę zsyłka do rezerw i widać, że mu psycha siadła. Albo Łunin gra kozackie trzy mecze, dwa czyste konta, broni karnego z marszu etc. a Beton zadowolony "no, jak Kepa będzię się dobrze czuł to oczywiście, że zagra olać tego Andrija
  • Odpowiedz