Wpis z mikrobloga

Co można sensownego teraz znaleźć w używanych samochodach. Wymagania/co bym chciał:
-kombi lub liftback
-silnik raczej benzynowy (nie miałem nigdy prywatnie diesla i jakoś mam wątpliwości do napraw/kosztów utrzymania) dobrze jakby miał chociaż 120km(preferowane 140) żeby jakąkolwiek dynamika była ale żeby też spalanie w granicach rozsądku było. Z tego co widziałem to w wielu benzynowych jest bezpośredni wtrysk i gaz nie ma sensu.
- czujniki parkowania,radio bt, fajnie jakby był tempomat.
- spoko jakby miał android auto.
- myślałem o samochodzie mającym 5-7lat.
Tak patrząc najpierw zastanawiałem się nad mazdą 6 iii z 2016 kombi po 1 lifcie. Ogólnie wygląda spoko, w środku dość dużo miejsca. spalanie nie szałowe ale ujdzie. Problem tylko że trzeba dać 60tyś+ a nie ma android auto. Czytałem że są jakieś zestawy żeby dorobić ale później niektóre funkcje samochodu przestają działać.
Myślałem jeszcze o kia cee'd z 2018/2019 iii kombi podobnie jak wyżej ale ma AA tylko tutaj już 75+tyś.
Niby mógłbym tyle dać ale jakoś wewnętrznie mi szkoda.
#samochody
  • 7
  • Odpowiedz
@Capital__D: odnosnie android auto w mazdzie 6 to zapytaj w aso, moja cx5 2016 tez nie miala, a w aso przy przegladzie powiedzieli ze moga dodac, z donglem motoroli ma1 jest nawet bezprzewodowe, jak zrobisz sam to sie zamkniesz w 1k, w aso 2k sobie policzyli, no i dziala zajebiscie, tylko odpala sie okolo 40s
  • Odpowiedz
  • 0
@luji
Służbowo dużo Octavią 3 jeżdżę. Niby spoko samochód, ale większość diesli ale przede wszystkim odrzuca mnie że znaczna większość poflotowe.
  • Odpowiedz
@Capital__D: tak, dziala super, przelaczanie na radio to musze sprawdzic bo praktycznie nie uzywam, nie zamula nawet jak mam 3 okienka, poweramp google maps i whstsapp, imo najwygodniej nawigowac pokretlem i glosem ale gdzies czytalem ze mozna dotyk w czasie jazdy tez wlaczyc jakos. Z radiem dam znac jak wsiade do auta po pracy.
  • Odpowiedz
@Capital__D: Właśnie sprawdziłem i działa. Klikasz tylko menu aplikacji aa, pierwsza z brzegu to mazda i po kliknięciu jesteś z powrotem w domyślnym menu auta i możesz grzebać w radiu itp, żeby wrócić do aa 2 kliknięcia, radio może grać w tle kiedy korzystasz z interfejsu aa, wszystko przełączało się w ułamku sekundy.
  • Odpowiedz