Wpis z mikrobloga

Czyli ja mam dawac Ukraińcowi do puszki pod lidlem, a jego rodak z kraju ogarniętego wojną w tym czasie kupuje nowego prosiaka za prawie bańkę?


@smutny_kojot: brawo, odkryłeś jak działa świat. Czyli ja muszę płacić podatki z mojej ciężko zapracowanej pensji, a w tym czasie jakiś bogacz kupuje sobie nowe Porsche za gotówkę w salonie? Czemu nie może mi tego porszaka kupić
u nas nie ma wojny, a zbiórki są co chwilę organizowane


@Ama-gi: No i? To że są organizowane nie znaczy, że ktokolwiek na to wpłaca(szczególnie ci bogaci)

Do tego bogole mają swoje fundację, które pomagają


@Ama-gi: A jedna fundacja zarabia tyle, że mogłaby cały salon Porsche kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czyli ja mam dawac Ukraińcowi do puszki pod lidlem, a jego rodak z kraju ogarniętego wojną w tym czasie kupuje nowego prosiaka za prawie bańkę? Masz już tatuaż FRAJER na czole czy dopiero planujesz sobie zrobić?


@smutny_kojot @rolnik_wykopowy nie chcę ci psuć zabawy ruska małpo ale wrzucanie do puszek nie jest przymusem i żadnym obowiązkiem. Przynajmniej tak jest w Polsce, a jak tam u was w zasrańsku zabajkalskim to nie wiem ¯_(ツ)_/¯
a dlaczego fajnobanderowcy jak Ty tak bronią ukrów? My im dajemy zasilki, schronienie, pomoc a ich oligarchowie robią interesy z Niemcami. Nasi przewodnicy na Podkarpaciu nie maja pracy, bo ukrainiec bez zezwolenia zawiezie taniej. Ale jak przewoznicy protestują i nie chcą się dać dymać ukrom, to już są onuce i fajnokremlaki.


Jak tak bardzo kochasz ukrow to jedz na Donbas walczyć


@kalaj: A dlaczego fajnorusofile tak atakują ukrów?
Ich oligarchowie robią