Wpis z mikrobloga

Piszę sobie z laską o której wspominałem w wpisie
https://wykop.pl/wpis/72827379/prawie-miesiac-temu-gadalem-z-rozowa-w-klubie-nawe
Złamałem swoje przyrzeczenie i pierwszy napisałem do niej. Po dwóch miesiącach! Ale sobie pewnie pomyślała: jaki creep! Drugi błąd jaki wykonałem to że dałem do zrozumienia że jest coś ze mną nie tak, pisząc że żałuję straconych lat itp. Oczywiście nie napisałem że zawaliłem wszystko co można było zawalić: szkołę, pracę, relacje towarzyskie, erotyczne...
Powoli będę wygaszał tą rozmowę, tym bardziej że ona nie dąży do spotkania. Mam już dość samego pisania. Ja chcę k*rwa zamoczyć! Nie chce mi się udawać normika, bo tego nie można się nauczyć. A ona? 30l, korpo, języki, erasmusy pewnie... Może jednak dziewczę jest normalne, ale ja nie! Z tej mąki, chleba nie będzie.
#przegryw #wychodzimyzprzegrywu (ale nie wyjdziemy!) #randki
  • 12
@Saddog ja bym się zapadł pod ziemię jak z 30 lvlem mial się komunikować. Serio wszystkie dyskoteki w Legnicy Jeleniej górze Szklarskiej Porębie i Karpaczu moje muszę sobie wyrwać 16/17 lvl bo mi się też ruchać chce ale nie sprzęt używany przez x chłopa co wy sobie bierzecie i pałacie do tego miłością. Wiesz ile nasienia to przezarlo chłopie? A ty piszesz do takiego czegoś 2 miesiące po rozmowie
Wiem że powinienem je traktować jak mięso, ale Disney, szkoła i kościółek sprał mi umysł tak, że muszę przynajmniej kogoś lubić żebym taką tknął... No niestety! I tak jestem starszy od niej, ale nie wyglądam. Małolaty to dla mnie już inny gatunek, a ja dla nich.
@Winiok ja jestem bardzo średni ale wygrywam tym że mi na niczym już nie zależy. Nie mam granic czy barier w kontaktach z kimkolwiek. Ty piszesz że masz mordę niewyjsciowa czyli przejmujesz się tym co ktoś o tobie sądzj i sam też tak się cenisz. Odwaga nie ma nic z tym wspólnego ? Gdybyś był odważny byś napisał że masz zajebisty ryj choćby to było naciągane a nie płakał że masz brzydka