Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Level 23, aktualnie student w miarę porządnego kierunku w dużym mieście wojewódzkim, urodziłem się z wadą serca, za sobą mam dwie operacje w wieku dziecięcym, generalnie jestem w stanie zrobić większość rzeczy jakie normalny człowiek robi, wiadomo sportu uprawiać nie będę,od zawsze z wf-u zwolniony, ale z wchodzeniem po schodach czy długimi spacerami problemu nie mam, na codzień w zasadzie nie czuję się niepełnosprawnym. Wiem jednak że od zawsze pożadanym typem chłopaka był sportowiec...
Dodatkowo mam wklęsła klatę (zauważalne jest to nawet w koszulce nie jest to skrajny przypadek ale widać że prosta nie jest) ewidentny ze mnie suchoklates z rozstępami (szybko urosłem) przy 184 mam 73 kg, mięśnie minimalne, siłka zabroniona. Z mordy typowy normik 5/10, ale niestety ciało mam okropne, nie jestem w stanie wyobrazić sobie że jakaś różowa byłaby je w stanie zaakceptować (o pożądaniu czy polubieniu tu nie ma nawet mowy, tego jestem świadom)
Mam wrażenie że przez problemy zdrowotne i bycie wklęsłym przegrałem życie, nigdy nie miałem dziewczyny, zalewa mnie ostatnio fala rozpaczy że będę już zawsze sam, rodziny też nie będę miał... w zasadzie to nie wiem czy chciałbym nawet mieć mini kopię siebie. Do chwili obecnej prawik ze mnie, nigdy nie byłem przez nikogo zagadywany, nie doświadczyłem tego mitycznego "jesteś czyimś crashem" ludzie nie chcą zbytnio ze mną spędzać czasu bo nie mam ani dynaminy ani wyglądu, pieniędzy też nie mam za wiele. Wynajmuje pokój, auta nie mam.
Zastanawiam się czy to już OVER 23 lata i zerowe doświadczenie, przeciętny 17 latek ma go więcej. Wstydziłbym się zdjąc koszulkę przy lasce a co dopiero pójść z nią na plażę...(mam wrażenie że jestem niepełnowartościowym towarem, nie wiem co mnie czeka ale z każdym rokiem mam coraz większego doła, nie doświadczam zainteresowania od żadnego typu lasek, abyście nie mysleli że chcem tylko siódemki czy ósemki, zwykłe 4/10 czy 5/10 mnie zadowala jeżeli nie jest szonem. Męczy mnie samotność a perspektywa tego że będę sam do końca życia jest okropna. Nie wiem co mogę zrobić więcej aby kogoś znaleść. Nie mam nawet pomysłu jak szukać, wiem że najlepiej najpierw by było znaleść dobrą przyjaciółkę i potem przejść do następnego etapu bo na typowej randce nie przejdę nawet wstępnej selekcji i nie zostanę nawet kandydatem na chłopaka...

#przegryw
#blackpill
#zwiazki
#tfwng
#takaprawda



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
Anonim (nie OP): Mirun, ciesz się że wklęsła mordo :) mam potężna kurza klatkę piersiową, tylko w szerokich bluzach tego TAK BARDZO nie widać. Koszulki, marynarki - masakra. NATOMIAST nie przeszkadzało mi to nigdy w peklowaniu świn na sposoby wszelakie. Większość z nich traktuje to jako defekt, ale nikt nie wyolbrzymia tego tak jak ty sam.