Wpis z mikrobloga

nie ma się co dąsać, trzeba oddawać;)


@pan_zbych: Ale ja chcialem. Bo zbieram na druga odznake bo jest ladniejsza od pierwszej :PP
No to jakas mloda siksa stwierdzila ze mam za wysokie cisnienie i mnie nie dopusci. Jak poprosilem zeby popatrzyla w historie ze ja zawsze mam takie to stwierdzila ze: "no ma pan racje i juz kilka ray pan oddawal przy takim cisnieniu aleja pana nie puszcze". I jeszcze chciala
  • Odpowiedz
Czytając wpisy innych miałem dużo szczęścia bo czekałem raptem 2 miesiące.


@pan_zbych: ogarnęli się w końcu po zaległosciach z covid. Ja czekałem pół roku jeszcze z rok temu.Gratulacje.
  • Odpowiedz
nie przejmuj się


@styxu: Ja sie nie przejmuje. Zasluzonego juz mam wiec moge wqurfiac stare baby u lekarza (szkoda tylko ze do lekarza chodze raz na 2 lata na okresowe i wtedy to nie dziala :P)

Ale to jest smieszne jak widzisz te zachecania do oddawania krwi a potem trafiasz na taka idiotke i nie mozesz oddac.
  • Odpowiedz
@metaxy @pan_zbych ja złożyłem podanie w marcu. W tamtym tygodniu dostałem zaproszenie na galę/ imprezę wręczenia tego achivmentu. Za dwa tygodnie będę mógł w końcu jeździć pociągami po Śląsku za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
W tamtym tygodniu dostałem zaproszenie na galę/ imprezę wręczenia tego achivmentu.


@lukglo86: za covidu nie było gal.

Za dwa tygodnie będę mógł w końcu jeździć pociągami po Śląsku za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@lukglo86: za 1zł. I akurat KŚ ma to jako ulgę handlową, więc w każdej chwili może się skończyć - oferta przewoźnika, a nie samorządu. Za 1zł masz też Małopolskę i Łódzkie.
  • Odpowiedz