Wpis z mikrobloga

Jakie są obecnie koszty ubezpieczenia mieszkania? Mam mieszkanie około 55m2 w nowym budownictwie. Jedyny kalkulator online, który działa, czyli PZU pokazuje mi cenę około 450zł za pakiet ubezpieczenia mieszkania + ubepieczenie ruchomosci 50k + ubezpieczenie na jakieś stłuczenia płyty/szkła (w razie wypłaty odszkodowania i tak trzeba składać odwołania/włóczyć się po sądach więc jeden pies).
Czy te 450 zł to dużo?
Co prawda nienawidzę PZU i Link4, ale w sumie nie ma innych ofert na rynku...

#mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #ubezpieczenia #pytanie
  • 8
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: podbij do lokalnego multiagenta a jak wolisz zdalnie to możesz do mnie.
Ubezpieczeń (innych poza obowiązkowym OC samochodu) nie kupuje się ceną tylko zakresem. Ma działać i chronić, a nie tylko BYĆ.
  • Odpowiedz
słuchaj, musiałbym mieć 12 lat i kręcone włosy żeby wierzyć, że jakiś ubezpieczyciel nie będzie mataczył przy wypłacie kasy


@CalibraTeam: Większość problemów przy szkodach, jakieś 90% to kwestia tego że ktoś źle zgłosił szkodę, albo zamiast naprawiać na rachunkach/fakturach chce pieniądze do ręki. Z pozostałych 10%, połowa to kwestia dobrze napisanego odwołania, odwołania/reklamacje też trzeba umieć pisać ponieważ większość likwidatorów stosuję ,,zasadę" Per fas et nefas, a tylko ostatnie 5%
  • Odpowiedz