Wpis z mikrobloga

#randkujzwykopem #slaskie #mezczyzna
Cześć, mam na imię Marcel, rocznik 1992. Jestem nieduży (165 cm wzrostu) z wagą w normie (98) Lubię zagadki kryminalne, psychologię, cięższą muzykę, egzorcyzmy Kościoła Katolickiego (bardziej dla jaj, moim ulubionym świętem jest halloween i oglądanie Egzorcyzmów Emily Rose). Uwielbiam wiosnę, uważam że jest magiczna. Sam jestem urodzony zimą (20.12) a imieniny mam w kwietniu, także jestem zodiakalnym strzelcem;) I mimo że mam wyższe wykształcenie chociaż studiów nie skończyłem i nie jestem zodiakarzem, to muszę przyznać że cechy przypisywane ludziom spod tego znaku bardzo do mnie pasują.
Introwertyk, lubię żyć " w nocy", spacerować, stronię od tłumów. Uważam że jestem przeciętnie atrakcyjny, lubię kolorowe wódeczki hand made, obcisłe dżinsy i dopasowane bluzki:)
Mam piwne oczy (ponoć ładne), pełne usta (wódeczki) i ciemne włosy ścięte w stylu Mariusza z budowy. Nie jestem alkoholikiem ale stosuję delikatną degustację, czuję się wtedy pewniejszy siebie.
Nie mam dzieci, wolę zwierzęta. Mieszkam sam. Chciałbym poznać kogoś o współczesnych zainteresowaniach, tematach. Kogoś kto zaakceptuje mnie takiego jakim jestem, będzie moim wsparciem i będę czuł się przy niej bezpiecznie.
Kocham czarny humor więc możemy oglądać wspólnie stream z Sejmu i komentować głupie wpisy na wykopie. Podziwiam kobiety inteligentne i pewne siebie, można rzec, że jestem sapioseksualny. Od siebie dodam że cenie partnerstwo i nie chcę na nikim "wisieć". Po prostu razem byłoby raźniej
  • 42
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.