Wpis z mikrobloga

#affinity #udemy
Jest jakiś kurs na udemy po polsku lub anglojęzyczny, który polecacie do szczegółowego zapoznania pakietu od Affinity? Interesuje mnie jeden kurs omawiający pracę z całym pakietem lub dwa osobne ze szczegółami pracy z Designerem i Photo

Te wysoko oceniane na udemy przejrzałem, ale szukam jakiegoś realnego polecenia ze strony dobrego Wykopka
  • 3
@CommanderStrax: Kursu nie polecę, ale na profilach Youtube Serif'a tłumaczą najważniejsze narzędzia. Resztę metoda prób i błędów. Ale ja przesiadałem się z Illustratora/Photoshopa to było mi łatwiej bo już miałem jakąś wiedzę i w sumie jest dużo podobieństw.

Próbowałem jakieś grupy na fejsie ale to rak, robią jakieś brzydkie grafiki jak dzieci w podstawówce i się nawzajem chwalą jakie postępy robią. Na forum Serif'a też można się dużo dowiedzieć.
@mattz_: z tutorialami na YT mam wrażenie, że jest taki problem, że wszystkie pokazują niemal to samo, pomijając bardziej zaawansowane narzędzia. Tak nauczyłem się podstaw i czuję niedosyt. Ale przyjrzę się temu, o czym piszesz. Mógłbyś podlinkować jakiś konkret?