Wpis z mikrobloga

Byłem na politycznym zesłaniu z Wykopu więc odnoszę się do tego dopiero teraz.

Lewaki mentalnie nie różnią się niczym od wyznawców PiS. Fajnie to zweryfikowała przedwyborcza afera po wywiadzie Kraśko z Mentzenem. Czytałem twitterowe i wykopowe reakcje na komentarze, że TVN się niewiele różni od TVP. Ci z lewej wzięli w obronę Kraśko i TVN argumentami, że to prywatna stacja i mogą sobie robić co chcą. Nikt z neuropków nie potępił tego żenującego, skandalicznego wywiadu i zachowania redaktora.

To w pełni ukazuje, że neuropie standardy TVP nie przeszkadzają. Przeszkadza im tylko to, że propaganda TVPiS jest skierowana przeciwko Świętemu Donaldowi Tuskowi i środowiskom ideologii LGBT. Gdyby TVP cisnął dzień w dzień Konfę to "obrońcy demokracji" klaskaliby uszami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #bekazlewactwa #lewackalogika #polityka #konfederacja
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@USSCallisto:

Czytałem twitterowe i wykopowe reakcje na komentarze


Generalnie zgadzam się z tym, jeśli konto na Twitterze ma obok loginu flagę Unii Europejskiej to niemal na pewno komentarze z tego konta będą na poziomie rynsztoku. Takie spostrzeżenie dla mnie samego było pewnym zaskoczeniem. Ogólnie w użyciu są też symbole narodowe, przykładowo flaga Polski jest używana zarówno przez trolli europejskich jak i ruskich. Paneuropeizm (mitteleuropeizm) i ruski panslawizm to idee kolektywistyczne,
  • Odpowiedz
@USSCallisto ależ ja to mówię cały czas. na przykład idę do zakład że peonie zlikwiduje złych, antydemokratycznych przepisów, które ustanowił PiS tylko po prostu wsadzi swoich ludzi. to samo zrobi w TVP. może tylko propagandę będzie robić troszkę bardziej subtelną bo przeznaczoną dla innego targetu
  • Odpowiedz
Lewaki mentalnie nie różnią się niczym od wyznawców PiS


@USSCallisto: Nie zgodzę się, "lewaki" (choć z typową lewicą mają najczęściej #!$%@? wspólnego) są gorsze, bo typowy pisowiec (i to nawet z nurtu Jarosław Polskę zbaw) nie jest jakiś turbo zainteresowany polityką czy ogólnie sprawami publicznymi. Najczęściej w mniej lub bardziej świadomy sposób wie, że w mediach i tak leci bezczelna propaganda, więc ma to w dupie i cieszy go najwyżej
  • Odpowiedz
to nawet z nurtu Jarosław Polskę zbaw) nie jest jakiś turbo zainteresowany polityką czy ogólnie sprawami publicznymi.


@Janusz_Jubicz: Wręcz przeciwnie, jest zainteresowany polityką, ale tylko konkretnego nurtu, a resztę odrzuca jako oszustów. Dlatego TVPiS był głównym medium pisowców
  • Odpowiedz