Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór Mirki,
Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie chęć spróbowania czegoś, co na prawdę mnie zaciekawi - czegoś innego od reszty.
Teraz pytanie: czy istnieje coś takiego w kwocie do 300pln? Jeśli tak, to tostujcie w komentarzach swoje typy.
Nie musi być tylko whisky, szukam smaków nietypowych.
Dzięki.

PS: 300pln to taka górna granica. Nie obrazę się, jak znajdzie się coś taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#whisky
  • 18
  • Odpowiedz
Jeden powie ze najlepsza dla niego whisky to Ballantine’s, drugi ze to nawet koło whisky nie leżało. Mi osobiście najbardziej siada Masskara.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Red_Ducc: Kurła, właśnie dziś piłem Don Papa Masskara - dałem jedną z najniższych ocen spośród 180 wystawionych xD Nie da się tego pić z przyjemnością. Na pewno jest jednak ehm nietypowe - mi po 3cl wystarczy do końca życia.
Jeśli chcesz coś zaskakującego, to whisky Amrut byłaby moją pierwszą polecajką, o ile uda Ci się ją znaleźć w budżecie.
Jeśli jednak jesteś jeszcze bardziej otwarty, to może Metaxa, albo Pedro Ximenez?
  • Odpowiedz
  • 0
@odysjestem: a który konkretnie Amrut powinienem spróbować? Metaxę kiedyś próbowałem, ale jakoś mi nie podeszła. Z tego co widzę, Pedro Ximenez jest bardzo słodkie - nie lubię słodkiego.
  • Odpowiedz
  • 0
@lunga: kiedyś w pijalni whisky dostałem na spróbowanie dymne whisky i było świetne. Od tamtej pory szukam czegoś, co byłoby chociaż trochę zbliżone, ale nic się do tego nie porównuje (nic nie ma tak dymnego akcentu). Niestety nie pamiętam, co to było ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mówisz, że Laphroaig mi się spodoba?
  • Odpowiedz
  • 1
@Red_Ducc Nie jest to najbardziej dymny potwór na rynku ale jak dla mnie wystarczająco. Zapach asfaltu i spalonych kabli był wystarczający.
  • Odpowiedz