Wpis z mikrobloga

W piątek 1 grudnia o 20:15 startuje mój serwer Project Zomboid. W domyśle będzie to serwer light roleplay, tj zachęcam do odgrywania scenek, ale nie jest to wymóg i nikt wam głowy nie urwie jeśli nie macie na to ochoty.

Serwer rozgrywa się na mapie Project Russia co jest nam bądź co bądź znacznie bliższe niż amerykańska wersja. Na mapie występują rosyjskie samochody (+maluchy i polonezy, bo czemu nie), rosyjskie przedmioty, zombie mają na sobie odpowiedniki wschodnioeuropejskich ubrań więc jest dość klimatycznie.

Poziom trudności można określić jako medium-hardcore, zombie formują sie w hordy, a wirus roznosi się również drogą kropelkową. Lata są umiarkowane, a zimy bardzo zimne - jak to w Rosji.

Planuję również prowadzić eventy które będą miały wpływ na rozwój serwera. Na pierwszy ogień idzie założenie obozowiska przez graczy które będzie mogło posłużyć jako spawn point dla nowych graczy + miejsce stanowania handlarzy NPC i quest giverów.

Zaczynamy w preseasonie który posłuży jako wyłapanie błędów i niekompatybilności między modami, ale tych być nie powinno, bo trochę nad tym siedziałem.

Serwer ma wykupionych 16 slotów i nielimitowany RAM na Indifferent Broccoli, ale jeżeli będzie duże zainteresowanie to wykupię wersję na 32 osoby.

https://discord.gg/ZGsspAzACH

Zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#projectzomboid #gryonline
swerve - W piątek 1 grudnia o 20:15 startuje mój serwer Project Zomboid. W domyśle bę...

źródło: muchosransk

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • 2
@Sniper10200: mod 'susceptible' i drugi 'zombie contagion'.

Ten pierwszy wprowadza 3% szans na zarażenie się poprzez przebywanie obok żywego zombie. Można to zniwelować za pomocą 5 tierów mask gazowych - chusta, maseczka, hełm z maseczką, maska gazowa oraz strój hazmat. Stan chusty odnawia się za pomocą bleacha, w masce gazowej trzeba zmieniać filtry, a w stroju hazmat butle z tlenem. Działający strój hazmat (żółty) można dostać tylko z eventu.

Zombie contagion
  • Odpowiedz