Wpis z mikrobloga

Nie chodzi o to by kochać Ukrainę. Chodzi o to by nienawidzić rosji bardziej i uznawać ją za większe zagrożenie. Każdy kto się z tym nie zgadza jest albo ruskim trollem albo pożytecznym głąbem. Tu nie ma żadnych niuansów. Rozumiem niechęć do Ukrainy, ale wiadomo czemu większość postów szkalujących ten kraj służy i kto za nie odpowiada. Jeśli nie jesteś opłacany, a i tak piszesz takie posty to stawia cie to jedynie w gorszej pozycji (wspomniany głąb, albo zwykły zdrajca).

#rosja #wojna #ukraina
Al-3_x - Nie chodzi o to by kochać Ukrainę. Chodzi o to by nienawidzić rosji bardziej...

źródło: dds

Pobierz
  • 22
@Al-3_x Wypadałoby dodać że mowa to o elitach rządzący w obu krajach. O ile ciężko mi wykrzesać jakiekolwiek pozytywne emocje do Rosjan, staram się ich nie wrzucać wszystkich do jednego worka. Za elitami Ukrainy też nie przepadam ale naród swoją postawą w ostatnich latach wzbudził jakąś tam sympatię, pomimo trudnej historii jaka nas łączy i o której osobiście nie zapomniałem.
mogę nienawidzić Rosji i mieć pretensje do Ukrainy chcącej #!$%@? polską gospodarkę?


@marcelus: Zaraz, skoro chca to zrobić to czemu pis nic nie robił przez dwa lata? W tym wariancie główne pretensje powinny isc wobec rzadzadych w PL, ktorzy nie reagowali akceptujac stan jaki nie pasuje przewoznikom.
@Al-3_x:

Nie chodzi o to by kochać Ukrainę. Chodzi o to by nienawidzić rosji bardziej i uznawać ją za większe zagrożenie. Każdy kto się z tym nie zgadza jest albo ruskim trollem albo pożytecznym głąbem.


Bardzo ładnie się to zgrywa z twoim awatarem i obrazkiem który dodałeś bo to dosłownie retoryka totalitarna. Polityka nigdy nie jest czarno-biała bo nawet w obrębie jednego kraju masz wiele różnych grup ze sprzecznymi interesami, a
@Al-3_x: gardze ruskimi, gdybym miał przycisk, który sprawi, że jeden ruski smiec ginie to wciskałbym go na cały etat.

Nie znaczy to jednak, że powinniśmy kleczec przed ukraina czy innym krajem.

Pozdro