Wpis z mikrobloga

Robimy to dla idei. Tracimy nasz prywatny czas aby obnażyć ich kłamstwa. Cierpią na tym nasze rodziny i bliscy bo zamiast zarobić w tym czasie to my musimy pilnować, analizować, robić wpisy i oglądać jakiś 10 judupków z Kambodży, te ich codzienne wysrywy. Ale nie zaprzestaniemy, to nasza życiowa misja (i tak w sumie nie ma co robić po pracy). Przynajmniej ja będę tu siedział i pisał nawet jeżeli mnie nikt nie czyta (nie liczę wzajemnego kółka adoracji przegrywów). TAK, jesteśmy przegrywami życiowymi ale nigdy nie odpuszczajmy. Niech moc będzie z nami. Może nawet dzięki nam wzrosną im wyświetlenia ale kiedyś im pokażemy. Ja naprawdę w to wierzę. Podpisano: Wieczny i Wierny Rycerzyk Wykopu.
P.S. Szukam dziewczyny
#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz #raportzakcji #jareknaemigracji #ucieczkadoraju #wloczykijwazji #cambolife #przegryw #przegrywpo30tce #szukamdziewczyny
  • 10
  • Odpowiedz
@1KiszonyOgorek: Nie jestem ani Łysy Machaj ani ogólnie łysy bo mam włosy. Oceniam krytycznie naszych antybohaterów ale staram się mieć dystans i odrobinę obiektywizmu. Ze względu na poziom Mirków na tym tagu trolluję czasem też tagowiczów. Twój wpis wyraźnie pokazuje, że to ja mam rację. Pozdrawiam i do nas†ępnego ;)
  • Odpowiedz
to my musimy pilnować, analizować, robić wpisy i oglądać jakiś 10 judupków z Kambodży


@Wielki_Szu_internetow: ale cie ten fakt boli? maść na ból dupy już ci nie pomaga XD gdyby wolnościowy tag
przestał istnieć to ty i tobie podobni by mieli pole do popisu XD
  • Odpowiedz