Wpis z mikrobloga

Gość który u Zychowicza opowiadał jak to chłopcy z azov lubią Polaków i wspierają politykę LGBT (aż Zychowicz zaśmiała sie pod nosem wtedy) będzie doszukiwał się rosyjskich wpływów tylko dlatego że Polacy chcą ratować swoje biznesy i miejsca pracy xD #ukraina #strajk #transport #tir
p.....n - Gość który u Zychowicza opowiadał jak to chłopcy z azov lubią Polaków i wsp...

źródło: Screenshot_2023-11-25-11-19-33-876_com.android.chrome-edit

Pobierz
  • 11
@neurotiCat Ja też, nie wiem czemu ale drażni mnie jego twarz i ,,elegancki" styl ubioru połączony new balance. Groźne pozy do zdjęcia z Bartosiakiem też są świetne. Wczoraj słuchałem rozmowy Parafianowiczem, gdzie typ miał kamienną twarz kiedy Zychowicz żartował.
@Orowerbogatszy: Dla mnie gość jest przede wszystkim nieobiektywny. W jakimś wywiadzie mówił, że początkowo on na Ukrainę nie pojechał jako reporter wojenny, ale jako wolontariusz i mówił, że rozważał nawet sięgnięcie po broń i wstąpienie do batalionu ochotniczego. Wielokrotnie o niektórych ukraińskich żołnierzach mówił, że to jego bliscy przyjaciele. Cóż, każdy może lubić kogo chce, ale jak ktoś jest emocjonalnie zaangażowany w wojnę to przestaje być obiektywny.